Wszystko nowy mały SUV nadchodzi, a rynek

Zalew nowego SUV: Wszystkie małe przyjścieZalew nowego SUV: Wszystkie małe przyjścieZalew nowego SUV: Wszystkie małe przyjścieZalew nowego SUV: Wszystkie małe przyjście

Geneva Motor Show Będziecie świadkami powstawania Nowy SUV we wszystkich segmentach rynek, ponieważ jest to rodzaj pojazdu, który nadal kipiącym i coraz większe zainteresowanie wśród publiczności. Żaden producent nie chce pozostać z tym modzie i nie tylko zwiększenie liczby modeli, ale także jakość i wyrafinowanie ich z wyższą zawartością technologicznego i mocnej konstrukcji sensie, że nie koliduje to z uniwersalnością. Tym razem skupimy się bezpośrednio na mniejsze modele, które są o być wprowadzane do obrotu, ale także wchodzące na rynek w ciągu najbliższych trzech lat.

Dwa nowe SUV Skoda Yeti SUV oraz Fabia

Jednym z 2017 graczy Będzie to z pewnością będzie Skoda Yeti nowy, coś większego niż obecny projekt i wystawowa bardzo górna linia Kodiaq, z reflektorów podzielonych, oznaczonym żebrem poprzecznym i solidnego wyglądu ponieważ mniej powierzchni szkła, z wyższym arkusza. Rozmiar można rywalizować niemal na równi z segmentu SUV kompaktowy, jak wzrost wielkości zapewni większą przestrzeń wewnętrzną i tułowia, dwa z niewielu rzeczy, które oddzielały go od modeli, takich jak Volkswagen Tiguan, z których dzielić platformy Grupa MQB. A także z Ateca Seat.

przez poniżej Yeti, i zawsze jeszcze w ciągu marki Skoda, nie będzie miejsca dla innego małego SUV również dostępne i bardziej młodzieńczy podejście, oparte na Fabii i oprawionych w samochód segmentu B. Launch, jeszcze niepotwierdzone, to należałoby oczekiwać, aby nie przed 2019. Zajmie to samo Podstawa siedzenia Arona... co wtedy mówimy.

Tak będzie nowa Skoda Yeti

Skoda Fabia SUVSeat Arona: SUV na Ibizie

Seat Arona, że przyjdzie przed bratem Skoda do udziału w rynku zarówno architektonicznych i mechanicznych z nim i innych małych SUV, który będzie uruchomić wszystkie marki VW Group. Nawet Audi, z Q1 potem porozmawiam. Ateca braciszek nowej platformy będzie miał swoją premierę na Ibizie, Zostanie ona zaprezentowana w ciągu kilku tygodni i będzie dostępna w grudzień, ale od listopada można zauważyć w salonach marki i złożyć zamówienie. Będzie to bez wątpienia jeden z najbardziej obiecujących modeli.

Tak będzie Seat Arona

Volkswagen Polo Roc

na Seat bardzo podstawą Arona Mówiliśmy już, że wiele SUV przybędzie w swojej grupie motoryzacyjnej i, oczywiście, jeden z nich będzie marka Volkswagen. Polo, dlatego będzie też mają swoje konkretnej wersji todocamino, której wizerunek znamy i niemal w T-Roc pojęcie. Prototyp ten wyprzedza linie projektowania samochodu, który ukaże się po Polo Debiut nowej generacji i dlatego nową platformę. Kolejny model bardziej interesująca.

Będzie to VW Polo SUV

VW Polo SUVMini Countryman: alternatywa BMW

Nie można pominąć w tej kompilacji najlepszego małego SUV przyjście Mini Countryman, właśnie jeden z pionierskich modeli w segmencie i po prostu całkowicie odnowiony. Nowe Mini Countryman uprawiana od Modułowa architektura nowy napęd na przednie koła BMW Group z którego wychodzi także X1, na przykład, zaangażowana także najbardziej luksusowy i ekskluzywny oblicze kategorii, nie zaniedbując swoją sportową stronę. Jest to pierwszy postawić karty na stół.

To jest nowy Mini Countryman

Mini CountrymanInteligentny samochód: rozwój z Renault?

i pewny Mercedes wchodzi również w grę jeśli BMW i Audi w grze, prawda? No, rzeczywiście, i to będzie w zasadzie Filia ze swoją Inteligentny. Już rozmawialiśmy o tym projekcie zawsze naładowany stopniowo tworzą (można przeczytać w linku poniżej) i pojawiają się jako bezpośredni rywal Mini Countryman i Audi Q1. biorąc pod uwagę to synergie z Renault, obecnie spekulują, że To może rozwijać się od spektakularnego kwid, model, który francuska marka sprzedaje w Indiach.

Tak będzie Smart SUV

Opel Crossland X: jeden z pierwszych

W ciągu ogólni producentów także produkty stale ewoluują. Opel, na przykład, ma istotny wkład w segmencie, co odnowiona Mokka X a przede wszystkim nowy crossland X przybywających wkrótce, model, który Obejmuje on wydrążony Meriva przekształcenie minivan pojęcie, coraz częściej poszukiwane w zwrotnicy lub SUV. Samochód bardziej interesująca również konkurować z nowym Mitsubishi ASX, Suzuki Ignis lub aktualizując Fiat 500X, z których mamy już mowa przy innych okazjach.

Jest to Opel Crossland X

Stonic Kia i Hyundai SUV: Bracia krwi

Obrót mówić grupa Hyundai / Kia, oczywiście, również propozycje mały SUV. Na chwilę obecną nie wiadomo, za pośrednictwem koncepcje jako Kia Provo, ale ponieważ zostały one potwierdzone własnymi markami. Pierwszą rzeczą, jaką należy uzyskać byłby model Kia, którego nazwa może być Stonic. Będzie to krzyżowe około 3,8 m długości, coupe ma wygląd i bardzo sportowy, może być zasilany za pomocą pochodnej hybrydowego układu napędowego, wykorzystujące bieżące Kia Niro, związanych z automatycznym podwójnym sprzęgłem i 7 prędkości. kawałek po jego wyglądzie powinniśmy wiedzieć swoje podpisane przez Hyundai alternatywa.

Tak będzie Kia Stonic

Kia StonicNissan Juke: rewolucyjny

Choć jeśli mówimy o projektowaniu i sportowej, musimy zatrzymać Nissan Juke, jeden z kierowców kategorii zawsze najbardziej oryginalnych i już przygotowuje drugiej generacji. Będzie to bez wątpienia zaskoczy widział światło a Gripz pojęcie, Nissan, który powiedział wówczas, że oznaczałoby jego ewolucję w projektowaniu. prawdopodobnie Ostateczny model zostanie zaprezentowany jesienią 2017 roku, będzie również mieć pewność, cechy nowej Micry, zawsze ze śmiałym i beztroskiej dotyku, wraz z zrewidowane, aby poprawić jakość jazdy i zachowanie podwozia.

To będzie Nissan Juke

Audi Q1: najbardziej luksusowy

Zamykamy ten wybór mały SUV z ostatniego pozostałego członka w Grupie Volkswagena, Audi. Rupert Stadler i wyprzedza go w momencie "nie byłby model Q z każdej cyfry”. Rynek wydaje się skłonny zaakceptować go i na pewno i MQB Modułowa architektura, Również, gdy pojawi się pierwsza siedziba Arona. Audi Q1 będzie to alternatywa najbardziej marka miejska, zaprezentuje ekskluzywny ale wspólne podejście elementów technicznych, pozostawiając górną Audi Q2 jako opcja raczej luźniejszy size.

Tak będzie Audi Q1

Możesz być także zainteresowany:

Nissan Juke, Renault Captur i Peugeot 2008, co jest lepsze?

SUV więcej miejsca wewnątrz

20 najlepiej sprzedających się na rynku SUV