Mercedes Mercedes GLA GLB 2018 i 2017, nowy SUV z gwiazdą

Mercedes Mercedes GLA GLB 2018 i 2017, pierwsze zdjęciaMercedes Mercedes GLA GLB 2018 i 2017, pierwsze zdjęciaMercedes Mercedes GLA GLB 2018 i 2017, pierwsze zdjęciaMercedes Mercedes GLA GLB 2018 i 2017, pierwsze zdjęcia

segment SUV nie przestać dawać nowości w najbliższych latach. Mercedes-Benz są świadomi potencjału tego "pastel" rynek samochodowy i zamierzają rozpocząć wielką ofensywę w tej dziedzinie. pierwszy wielka niespodzianka brał imienia Mercedes GLB, którego uruchomienie planowane jest na komercyjnym 2018.

Według naszych rekonstruowanych obrazów komputera, Mercedes GLB Można uznać, najpierw jako 'Baby' Klasy G. Jeśli spojrzeć na projekt, Nowy Mercedes GLB utrzymuje wiele estetyczne akcenty prototyp Mercedes Ener-G-Force, spektakularny koncepcja 2012, którego funkcje pochodzi od mitycznego Klasa G zatem łamanie norm estetycznych nałożonych na ciele SUV. Nie być jego substytutem, ale jego stylistyczne Winks zdefiniować ten GLB wielopłaszczyznowe, coraz lepiej przystosowane do przygody stylizowany GLA.

Nowy Mercedes GLB To nie będzie trudne dla najbardziej bestialski praktyce typu off-road. Według dostępnych informacji szosa, Nowy Mercedes GLB nie mają redukcyjne, ale wysokość nad ziemią, jak również bardziej wyrafinowane pakiet off-road i lepsze kąty ataku lub wyjścia, choć nie będzie wersje napędowe dwukołowe. X-245 jest kod wewnętrzny, który jest obsługiwany w działach inżynierii i Daimler są dwa ciała, jedno z pojemności pięciu pasażerów i jeden z bitwy i długości 12 cm wydłużony z siedmioma siedzeniami.

2017 Mercedes GLAMercedes GLA, drugiej generacji w 2017 roku

Mercedes GLA, Druga część. Już widzisz toczyć z "zamaskowany skóra"Finalizuje swój set-Offensive zasadzić strzał i BMW X1 i Audi Q3 nowej generacji, oprócz Infiniti QX30. Nowy Mercedes GLA pozostanie on prawie taką samą długość jak dużo jak Renault Scénic nowej generacji i zachować ten sam 270 cm odstęp między osiami niż obecny model, walka również identyczna znacznie dłuższy Nissan X-Trail, chociaż nie oczekiwać wielkich poprawy wydajności wewnętrznej. Co robi jest znacznie bardziej technologia przyjść na pokładzie jako nowego multimedialnego urządzenia infotainment z ekranem 8-calowym, który będzie integrował funkcje Jabłko Car-play i MirrorLink, lub ulepszone asystentów wskazówek, takich jak dżem funkcji tempomatu. Na zewnątrz, nowa generacja komór peryferyjnych, możliwość montażu multibeam światła w wersji z diodami 34 lub aerodynamicznych również poprawie.

W czasie działania startowym Druga generacja Mercedes GLA (Komercyjne uruchomienie zaplanowano na 2017), najbardziej uderzające Nowość mechanika będzie zastąpienie silnik 2,1 turbodiesel dla nowego OM654 premierę w Mercedes klasy E i zaprojektowany dla platform wzdłużne i poprzeczne wersje silnikowe tutaj 150 KM 190 KM. Wkład mechaniczny Renault byłby silnik 1,6 dci 130 KM. dookoła 2019, Mercedes GLA dodał jego Pierwsza wersja hybrydowa, i wystarczająco dużo miejsca dla "elektryzować" czterocylindrowy silnik, a nie jeden z trzech, nie tylko rozwiązaniem zmodyfikować strukturę w użyciu.

Możesz być także zainteresowany

- Wszystko kompaktowy SUV od momentu

- Wszystkie małe lub miejski SUV, które można kupić

- Najlepszy SUV za mniej niż 20.000 euro