Nowe BMW X5 2017 … i jego przyszłości rywale SUV

BMW X5 2017: Zdjęcia z nowego luksusowego SUVBMW X5 2017: Zdjęcia z nowego luksusowego SUVBMW X5 2017: Zdjęcia z nowego luksusowego SUVBMW X5 2017: Zdjęcia z nowego luksusowego SUV

Do chwili przybycia przyszłego BMW X7 w 2018 roku, BMW X5 będzie nadal rywalizować z całą obsadą duży SUV istnieje na rynku. Do tej pory swoje 7 mandatów One pozwoliły mu utrzymać jej własny przy nieco większych modeli, takich jak Audi Q7 czy Volvo XC90, który doprowadza do podejścia i dotyk jazdy znacznie sportowy, prawie unbecoming tematyce SUV. Nie trzeba dodawać, że poziom technologiczny w tym segmencie jest pierwsza klasa, do której należy dodać, że spóźnialscy często towarzyszą najnowocześniejszych nowy sprzęt, techniki i mechaniki, więc bez zmiany platformy, aktualizacja będzie doświadczenie bawarski model będzie służyć do utrzymania jego atrakcyjności, aż do przybycia następnego pokolenia.

Chociaż trudno jest dodać wiele więcej ulepszeń bez zmiany architektury, nowy BMW X5 2017 będzie wykazywać niższe zużycie. Jak to zwykle bywa z BMW, oczekuje się, że otrzyma mechaniczna wzrost wydajności, poparte spadek konsumpcji co byłoby ok 11% w większości przypadków.

BMW X5 2017Co do cech konstrukcyjnych przyszłości BMW X5 2017, pozostaną one praktycznie niezmienione, choć będzie używać nowe reflektory w sposób zgodny z najnowszymi wydaniami marki, aerodynamiczne ulepszenia i zderzak przeprojektowany. wewnątrz BMW X5 przyjąć powietrze bardziej luksusowy, z nowe końcówki oraz zaktualizowany system multimedialny, wyposażony w bardziej intuicyjne menu i funkcji dodatkowych, w szczególności w zakresie łączność i aplikacje. Nadal nie wiadomo, czy silnik jest zastąpiony triturbo BMW X5 M50D (381 KM) do czterech nowych turbosprężarek do ogłoszonych BMW serii 7 (394 KM), z którymi mógłby lepiej odpowiadać na skomplikowane Audi SQ7 TDI (435 KM), drugi z systemem biturbo obsługiwanego przez sprężarkę elektrycznego. Optymalizacja mechaniczny pozwalają zmniejszenie zużycia i emisji pełny zakres BMW X5, zwiększenie mocy nieznacznie. wtyczka hybrydowy To pozostanie kluczowym w tym zakresie.

Poziom uczestników, nowa BMW X5 2017 Może to obejmować zautomatyzowany system napędowy pochodzący z BMW serii 7, jak zmiana pasa ruchu w pojazdach nadzór unik podróżowanie bardzo blisko, choć jest jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć.

VW Touareg 2017: Całkowita renowacja

Volkswagen będzie niemal równocześnie jego Touareg... BMW X5. Cel ten zostanie odnowiony SUV świetny model odniesienia w markę, ładowane z prawdziwym kompendium technologicznego, który będzie odpowiedzialny za wprowadzanie nowych elementów i urządzeń zabezpieczających. To będzie większy, to będzie się opierać na MLB Evo nowa architektura (taka sama jak w Audi Q7) Oraz znacznie zmniejsza ich wagę. Diesel w jej zakres rozpocznie V6, V8 i utrzymywany zaoferować więcej wyłączności i wydajności, ale również będzie kilka poziomy hybrydyzacji. Z pewnością będzie to kolejny krok do uznać za dość duży luksusowy SUV ... jeśli nie było już.

VW Touareg 2017

Audi Q7: SUV jako kompletne

Audi Q7 jest i będzie wtedy nadal jednym z najbardziej kompletne w swoim rodzaju SUV. To miał premierę na początku tego roku i oferty uczestniczy nieskończone układy napędowe, bezpieczeństwa i efektywności, pozycjonuje się jako punkt odniesienia w wyrafinowania. Posiada wersję wtyczki hybrydowego Diesel, i sportowy SQ7 TDI. Jest to duży SUV więcej niż 5 metrów który jest dostępny na rynku z ceną 62,590 euro. Można odczytać test na link.

Tak jest Audi Q7

Audi Q7

Mercedes GLE: kolejny SUV bardzo odnowiony

inaczej BMW X5, Audi Q7 i Volvo XC90, Mercedes GLE Nie można mieć 7 mandatów, gdyż za to jego starszy brat luksusowe GLS. Których nie brakuje w tym potężnego SUV 4,82 m długości (W związku z tym coś mniejszego i) są Wersje sportowe podpisany przez AMG, lub plug-in hybrid.

Jest to Mercedes GLE

Mercedes GLE

Volvo XC90: Szwedzka doskonałość

Volvo XC90 Być może teraz najbardziej egzotyczne i najciekawsza alternatywa, która jest w dużym luksusie segmentu SUV. model ten 4.95 m Ma bardzo ostrożny wnętrza i doskonałą wydajnością. Jest bardzo podkreślić swój ogromny bagażnik i wewnętrzny plus plug-in wariancie hybrydowym, bardzo przyjemny w prowadzeniu i niezwykle wydajne i efektywne.

To Volvo XC90

Volvo XC90Możesz być także zainteresowany:

BMW X5 xDrive40e: X5 plug-in hybrid

Audi Q7 e-tron, BMW X5 i Volvo XC90 T8 40e Twin Engine: Który jest lepszy?

BMW X5 kontra xDrive40e Ostra S E hybrydowego dwóch podłączony SUV