Aircross Citroen C5: nowy SUV do sprzedaży w 2018 roku

Citroën prezentuje nowy SUV: C5 AircrossCitroën prezentuje nowy SUV: C5 AircrossCitroën prezentuje nowy SUV: C5 AircrossCitroën prezentuje nowy SUV: C5 Aircross

Nowy Citroën C5 Aircross On jest debiutujący na Shanghai Motor Show i rozpocznie się w handlu na rynku chińskim po lecie. Rok później, w 2018 roku, wyniesie nasze rynki, dzielenie się zakład produkcyjny z Peugeot 3008, Opel Crossland X i DS7 Crossback we Francji, Mulhouse.

Napompowane jak kilka SUV obecnie na rynku, Aircross Citroen C5 On postawić na bardzo bliskich wymiarach spokrewnionych Peugeot 3008, z 4,5 m długości, 1,84 m szerokości i 1,67 m wysokości. To będzie nieco dłuższy i nieco wyższy niż prąd Samochód Roku 2017. Jeśli chodzi o walkę wygrywa również sześć centymetrów przed Peugeot 3008, które będą miały wpływ przede wszystkim we wnętrzu przestronności. w tułów ogłasza pojemności 482 litrów z dwóch poziomach obciążenia: Peugeot 3008 oferuje 520 litrów.

Poza jego powierzchowność charakterystyczny estetyczne -has bardzo ostrą linię, która sprawia, że ​​wydają się niższe niż to-the Aircross Citroen C5 kontynuuje skupienie francuskiej marki w zaciszu jego mieszkańców i tym modelu zaproponowanie systemu progresywnego amortyzatorów hydraulicznych mogliśmy już jechać rok temu zamontowana na Citroen C4 Cactus i Byliśmy zaskoczeni przyjemnie dla jakości filtrowania i komfort jazdy bez uciekania się do zawiesiny powietrza.

Aircross Citroen C5: wewnętrzny

Aircross Citroen C5Co do życia na pokładzie, w tym Aircross Citroen C5 przedstawia Wewnątrz lekkiego i przewiewnego, z bardzo verticalized desce rozdzielczej i atrakcyjny design, z arropándose wszystko dobre pod względem komfortu, bezpieczeństwa i łączności który rozpoczął z prądem Peugeot 3008. Będzie to nowość w tym systemie Aircross C5 Leczenie wewnątrz jakości powietrza który zapobiega wprowadzeniu na drobne cząstki z devisualizar możliwość w centralnych jakości obrazu przecieków powietrza do wnętrza przedziału pasażera.

Nie przegap tego Aircross Citroen C5 panoramiczny dach, Podgrzewane fotele przednie i masaż, oraz tylną kanapę z oparciem przechylać do 27 stopni, tworząc płaską podłogę bagażnika po złożeniu w dół, między innymi. Citroen C5 Aircross zostanie skierowany na cyfrowy box kontrola przód 12.3 cali, która jest połączona z Pojemnościowy ekran 8 cali centralny, otwieranie i zamykanie systemu pokrywa bagażnika wolne ręce lub telefon ruchomy ładunek indukcyjny.

na bezpieczeństwo, nowy Aircross Citroen C5 Zawiera najnowsze aktywnego bezpieczeństwa w tym rozpoznawania sygnału, inteligentne reflektory, automatyczne hamowanie jeżeli ryzyko kolizji, Funkcja aktywna regulator prędkości zatrzymać, gdy pojazd z przodu zatrzyma, zauważyć niezamierzonej zmiany pasa ruchu, ostrzegając martwego kąta, Widok z kamery 360 stopni dla manewrowania...

Aircross Citroen C5: Silniki

również korzyści Citroen C5 Aircross System sterowania Grip aby zapewnić trakcję na wszystkich rodzajach terenu z Pięć trybów pracy: Standard, piasek, todocamino, śnieg i ESP off. Mechanicznie są jedynym oficjalnym mechaniczne dla rynku chińskiego, który przez zakład 165 Format benzyna i 200 KM przez sześć automatycznych stosunków.

C5 SUV AircrossI w ciągu dwóch lat, w 2019 roku, należy dołączyć Citroen C5 Aircross Plug-in Hybrid PHEV e-AWD silnik benzynowy 200 KM w połączeniu z dwoma silnikami elektrycznymi, po jednym na każdej osi, aby osiągnąć 300 KM koniec, co uczyniłoby go najpotężniejszym Citroën kiedykolwiek zrobić szeregowo z elektrycznym zakresie całkowitej 60 km.

W zakresie mechanicznym dla naszego kraju, nie błądzić dużo jeśli sklonować bieżące propozycje Peugeot 3008, z 3-cylindrowym silnikiem benzynowym PureTech 130 KM 1,2 i 1,6 THP 165 CV na pokrycie benzynę. diesel, BlueHDi 120 i 150 KM Powinny one stanowić ofiarę rdzenia. Będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby potwierdzić.

Możesz być także zainteresowany:

Citroen C Aircross Pojęcie: samochód zaskakujące

PSA finalizuje przejęcie Opla

Citroën C4 Picasso vs Renault Scenic: Jaka jest najlepsza rodzina?