S60 i V60 Volvo nadchodzi: przestrzeń, technologia …

Przyszłość Volvo S60 i V60 w porównaniu do obecnych modeliPrzyszłość Volvo S60 i V60 w porównaniu do obecnych modeliPrzyszłość Volvo S60 i V60 w porównaniu do obecnych modeliPrzyszłość Volvo S60 i V60 w porównaniu do obecnych modeli

Jeśli wydawało się, że Volvo zmieniło się wraz z nadejściem swojego nowego flagowego XC90, S90 i V90, jeszcze nie widziałem nic. Wchodzi już w szwedzkiej marki drugi etap, kierując całkowitego przekształcenia jej zasięgu. Czego możemy spodziewać się od 60 rodzina jest łatwe, Widzieliśmy już w niemieckich producentów do rozwijania ich waha się od góry do dołu, ustawiając poprzeczkę tak wysoko, jak to możliwe, przy przystępnej cenie dzięki niższym wariantów wielkości sprzedaży. skrótem SPA Scalable Architecture wyrobów- urodził się Volvo XC90 i S90 lub V90 niedawno. Jego elastyczność pozwoliła hybryd plug-in, napęd na wszystkie koła, nie tracąc wersje siedem-osobowa. Jest to czas nowych kroków, uzdolnionych, bardziej ekonomiczny, oczekiwany Volvo S60 i V60, interpretujemy darmo do zilustrowania tych stron.

Volvo V90 przyszłość Nowe Volvo S60 i V60 wzrośnie nieznacznie do 4,70 m, bez rozszerzenia. Będą one uzyskać w bagażniku, ale przede wszystkim w kierunku funkcji łączności i autonomiczne jazdy. Według projektanta Thomasa Ingenlath te samochody będą przelewać z elegancją, ale Będą one bardziej dynamiczny, bardziej nieformalne niż 90 rodziny, nie proste zmniejszenie skali. I wykazaliśmy z metaforą w zabawny i pouczające monologu o buty przed prasą, przeciwko czytelne i klasyczne "Oxford" Grube czarne gładkie, eleganckie skóry, które stanowią 90 rodziny, przyszłość rodzina 60 byłaby elastyczna i cienka podeszwa buta zamsz. I Volvo, oczywiście, Nie można pominąć dobrą rodzinę: V60 jest niezbędnym, chociaż bardziej atrakcyjne wersje będą następcy Cross Country i XC60.

Volvo S60 i V60 przyszłość: hybryda, diesel, elektryczny ...

Nasuwa a dziś jego napęd na wszystkie koła Volvo XC90 Twin Engine, ale dzięki synergii z przyszłej platformie kompaktowej CMA, nie będzie również hybrydy przyszłości Volvo S60 i V60 z tylko przednie koła. T5 Twin Engine będzie nazwane, będą mieć do 250 KM z silnikiem elektrycznym 50 kW umieszczony na skrzyni biegów, nawiasem mówiąc automatyczną 7-biegową podwójnym sprzęgłem. Zwartość silnika elektrycznego jest jasne, w porównaniu do benzyny i zmiany.

W przyszłości Volvo S60 i V60, więc tylko przednie zawieszenie, rama pomocnicza zbyt szerokie nadawania dobrych właściwości dynamicznych. Diesel będzie również kontynuować, zajmie więcej systemów oczyszczania gazów, "ale w ciągu pięciu lat 90 procent pozostanie Diesel", Przewiduje prezes Volvo. 60 rodzina Volvo 3 i 4 będą cylindry, hybrydyzacji z lub bez czasu. 90 rodzina nawet osiągnąć ten nowy tricilíndrico. I 2019 nie będzie w 100% elektryczny samochód, na tej samej platformie SPA z ogłoszeniem 500 km autonomii. Komórki bateria będzie leżał LG Chem.

silniki Twin Engine Volvo T5Zwiedzanie nowego Volvo

Więc będzie nowe Volvo S60 i V60, ale lepiej zrozumieć nowe Volvo drogi jeśli weźmiemy jakąś perspektywę: ktoś teraz zgadza się, że istnieje wiele koreańskich samochodów godne szacunku? Punktem zwrotnym była cicha rewolucja, kiedy po raz pierwszy zatrudnili miecze jak Giugiaro, nie tylko zaprojektować całą swoją gamę samochodów, ale nauczyć się handlu. Technicy w stanie śledzić dynamiczne cechy BMW i Porsche Zostały one umieszczone w przedniej części całego przedsiębiorstwa. Te Koreańczycy byli niemieccy szefowie, ale biorąc pod pociąg w ruchu, oszczędność etapy bez zakłóceń, wiedząc, że chcieli umieścić w najwyższych pozycjach w produkcji światowej.

dobrze, teraz myśleć o klucz "premia", Zobacz teraz przy odnawiane Volvo utrzymać impet, zmieniając się (i panoramę samego samochodu premia), ma tak mało nam znane. Jest to szwedzki reżyser, który przewodniczy Volvo dzisiaj z historii prowadzi swój dział pojazdów użytkowych, takich jak wymagającym jakości i wartości, które zostały przez konkurencję. Ingelath prowadził projekt Skody i Volkswagena po. odpowiedzialny za silnik B & R jest Michael Fleiss, który przez pięć lat był odpowiedzialny za Bentley Motors, gdzie przybył, aby doprowadzić projekt promowany przez czterocylindrowe 1.4 TSI VW Grupy. Więc może lepiej teraz to wszystko jest zrozumiałe i racjonalne wydajny silnik rodzina Drive-E Volvo debiutuje również.

Kiedy Volvo ogłosił nowo się całkowicie z jednej rodziny silników Drive-E z czterema cylindrami jako główny przykład wyglądało początku do końca. Oznacza to, że do tego dwulitrowych ze sprężarki i turbosprężarką urodzone T6 306 koni i 6,4 litra zużycia zatwierdzony. Możemy kontynuować, ale podsumowanie jest to, że jest spółką z udziałem kapitału chińskiego, ale to jedno, aby wybrać dobre słupki i pozwolić im zrobić. A doświadczenie uczy nas, że w takich przypadkach samochody mają dusze i reprezentują dobrze myśli tych, którzy je stworzył. Volvo jest własnością Geely, ale czuje się bardziej szwedzki niż kiedykolwiek.

Możesz być także zainteresowany:

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

Volvo S40 i XC40 nowy: tak być w 2017 roku

Volvo S90 R-Design