Skoda Kodiaq: wsiedliśmy SUV i analizować swoje miejsce

Skoda analizować przestrzeń Kodiaq: bardzo praktyczny SUVSkoda analizować przestrzeń Kodiaq: bardzo praktyczny SUVSkoda analizować przestrzeń Kodiaq: bardzo praktyczny SUVSkoda analizować przestrzeń Kodiaq: bardzo praktyczny SUV

Na pewno będzie w listopad kiedy prawdopodobnie możemy sprawdzić, jakie daje sobie dynamicznie nowy duży SUV Skoda The Kodiaq i chociaż mogliśmy wspiąć jednostkę pre-series z kolorze kamuflażu. Na razie, jeśli masz już też mówił o swoich pierwszych oficjalnych danych, i ujawnił niektóre z jego tajemnic, dziś zakończyć podejście statyczne Model, który uczynił wielkie wrażenie: tak dziś przejść wszystkie dane i analizy wewnętrzne.

Zacznijmy od stwierdzenia, że Nowa Skoda Kodiaq Wydaje się, aby osiągnąć dobra relacja między wielkością ciała (4,70 m), jednoznacznie solidna choć nie bez elegancji wygląd, i amplituda jej wnętrzu, stałe i określone dostarcza wystarczającej postrzegania jakości. Drzwi do wewnątrz i w porównaniu do swoich konkurentów, którzy mają podobny rozmiar i, podobnie jak on, 7 miejsc w trzech rzędach siedzeń, Skoda Kodiaq nie wiadomo jak szersza niż przeciętnie mimo że jest szersze i na skutek Mitubishi Outlander lub Nissan X-TRAIL. W każdym razie, Centrum rząd siedzenie posiada odpowiednią szerokość, aby umożliwić mu być umieszczone w gniazdach dziecka 3 -Zawsze nie są one najbardziej voluminosas-, chociaż tylko dwa z końców będzie mieć kotwy typu Isofix.

Skoda KodiaqZanim jednak, że przestrzeń między drzwiami tapicerką drzwi bocznych, lub jeśli przeanalizujemy to szerokość trzecim rzędzie dostępnych siedzeniu, najistotniejszych wymiar nowej Skody będzie wysokość Kodiaq między dachem i foteli. Tak bardzo, że w tym modelu w ogóle może być ograniczenie Wybierając opcję dach panoramiczny, elementem, który zawsze kradnie centymetrów, chociaż te zazwyczaj użyje są wysokie.

Skoda Kodiaq: Interior 7-osobowa

Ta amplituda wymiarze pionowym dochodzi również do trzeciego rzędu siedzeń, gdzie para które rozszerzają selektywnie pojemność Skoda Kodiaq pięć do siedmiu miejsc. Trzeba przyznać, że z około 87 centymetrów (tutaj co możemy znaleźć na tylnych siedzeniach nie kilku coupe), osoba dorosła nie mogła znaleźć wygodne; więcej gdy chodnik jest bardzo blisko, jak to bywa w takich samochodach z trzema filas- ziemi: w tym przypadku, tylko około 15 cm od niego. Jednakże, mając przewagę dwóch lub trzech centymetrów nad rywalami, jak to robi, to zawsze dobra wiadomość, nawet dla bardzo ewentualnie być zajęte przez tych dorosłych. Dzieci nie mają problemu z przestrzeni, nawet jeśli chcemy korzystać z fotelików dziecięcych, biorąc pod uwagę, że wzdłużne przemieszczenie centralnego rzędu siedzeń może dostarczyć dobrej przestrzeni całej kabinie. W każdym razie, nie jest wygodny dostęp do wielkości luki, mimo przemieszczenie czyni drugi rząd siedzeń.

podłużna przestrzeń pomiędzy które można znaleźć w Samochód Skoda Octavia zaledwie 4 centymetry krótszy niż Skoda Kodiaq- i Skoda Superb. Jest to wynikiem Rozstaw osi 2,79 m, największa grupa SUV Volkswagena, którzy korzystają z tej platformy MQB: Ta walka w Ateca Seat 2,64 m i 2,68 m Volkswagen Tiguan. VW przyszły Tigual XL, 7 siedzeń jak Kodiaq, Skoda będzie prawdopodobnie dzielić na bazie podobnych wymiarach.

Wnętrze Skoda KodiaqZnaczna część adaptacji wnętrza tego SUV-a zależy od możliwości oferowanych przez środkowego rzędu, w którym Dwa elementy tworzące siedzisko można przesuwać na szynach 18 cm osobno. Podobnie, oparcia siedzeń może być nachylona pod różnymi kątami -No promowanie komfort pasażerów, dobrze, aby wygrać kilka centymetrów do obciążenia osiągnął CASE- i, oczywiście, jego trzy części złożony. Ta druga możliwość jest połączona z Obniżenie oparcia pasażera w pierwszym rzędzie, Jest to możliwe do transportowania przedmiotów prawie 3 metrów.

Skoda Kodaq: gigant bagażnika

Jeśli livability jest we wszystkich jego wymiarach w średniej lub powyżej niej, pojemności bagażnika muchy. Niezależnie od konfiguracji dla wnętrza wybrać albo 7 mandatów, 5 z opóźnieniem lub w pełni zaawansowaną ławce, Skoda Kodiaq będzie mieć objętość wyjątkowym obciążeniu: Znak towarowy, ostatecznie, tak samo jest z wszystkimi samochodami w swoich segmentach.

Decydując się na konfiguracji wnętrza, który obsługuje więcej pasażerów, Skoda Kodiaq miałaby objętości pnia około 250 litrów: Czy równoważne, co można znaleźć w narzędziu. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę przestrzeń pod podłogą bagażnika i nie możesz znieść ocultaequipajes -z używane, a przez koła zapasowego lub nie -elemento że seria może być określona przez konfigurację Skoda do Hiszpania-zdolność byłby podobny do tego z Skoda Fabia, Samochód, który według naszych pomiarów, tułowia bardziej zdolnego w swoim segmencie z 355 litrów.

Aby zrezygnować z dwóch tylnych siedzeń, które złożone, a ich dolne tworzą podłogę bagażnika, pojemność rośnie do około 640 litrów, Również według naszych pierwszych pomiarów podczas prezentacji w Berlinie lub 710 litrów. Różnica wynika z położenia, w którym znajdują się dwie części tworzące tylną fotela.

Skoda amplituda Kodiaq Jakość wrażenie, że przenosi się wewnątrz nowej Skody Kodiaq jest na ogół wysokie i wystarczające na samochód tej wielkości. W jednostkach, do których mamy dostęp, nie znalazły niedostosowania lub plastikowych zadziory, chociaż twardy plastik w niektórych miejscach w których nie spodziewaliśmy się je znaleźć: w przypadku wszystkich wykończenia tylnych i przednich drzwiach porównania, w których wierzchołki są bardziej gumowate wykończenie.

W odniesieniu do deski rozdzielczej, warto zauważyć, oprócz ogromnych ekranów, które można włożyć do środka jej obecność dwa pudła rękawiczki z przodu pasażera, górna ukryte za bardziej pionowym platerowanej obszarze o podłogę kauczuku; natomiast dolna, w zwykłym miejscu światła i wylotu powietrza.

siedzenia Pierwszy i drugi rząd nowego Skoda Kodiaq są dużych rozmiarów a nawet z przodu, wydaje się, aby zapewnić zadowalające rozwiązania. Oczywiście, mają one zwykle do wyegzekwowania przepisów w dużym SUV, a także wentylacji lub ogrzewania. Koło kierownicy, który może zmienić jego położenie w wysokości i głębokości może być również ogrzewany.

Skoda Kodiad: praktyczne zasoby

Obfitują w marka Kodiaq rozwiązania Skoda nazwany Simply Clever. Zapewniają one, w niektórych przypadkach, zaskakującą praktyczność. Jest to przypadek parasol pobytu w embellishers oba przednie drzwi, ogromne stoły typu statku powietrznego które są zintegrowane w przednich siedzeniach i mieć chowane apoyabotes, skrobak lodu, który jest w iluminator zbiornik paliwa lub Podłoga bagażnika z dwustronnie, i Zagłówki tylne boczne wsporniki aby uniknąć dyskomfortu do szyi. również zamek elektryczny, aby uniemożliwić dzieciom otwarcie drzwi tylnych lub bagażnik światło, które rzeczywiście sprawia, że ​​latarka. Jednak chyba najbardziej zaskoczony podczas prezentacji, choć mieliśmy już widoczne w niektórych Forda, jest plastikowy kawałek które poprzez otwarcie jednego z bocznych drzwi chroni krawędź metalowej są od wieje przed innymi samochodami lub pobliskich ścianach. Nowa Skoda Kodiaq ostatecznie SUV z najbardziej praktyczny i funkcjonalny.

Możesz być także zainteresowany:

Skoda Kodiaq: pierwsze zdjęcia wewnątrz

Skoda Kodiaq: premiera na Tour de France

Skoda Fabia Monte Carlo: test długoterminowy