Renault Captur 2017: Wszystkie dane i zdjęcia

Renault Captur 2017, najlepsze zdjęciaRenault Captur 2017, najlepsze zdjęciaRenault Captur 2017, najlepsze zdjęciaRenault Captur 2017, najlepsze zdjęcia

Renault odnawia Captur, jego przedstawiciela w segmencie Małe lub miejskiego SUV. Z wielu ciekawych zmian na kilku frontach, firma chce diament Captur nadal utrzymać swoją wiodącą pozycję wśród swoich konkurentów -W 2016, było miejski SUV sprzedawany w Europie z ponad 215,000 jednostek Sold-.

Renault Captur 2017 zobowiązanie do dalsze dostosowywanie. Na zewnątrz, są one dostępne trzy nowe kolory nadwozia -Atacama Pomarańczowy, Ocean Blue i Black Améthyste (ten ostatni dostępny tylko dla nowej, ekskluzywnej wersji Initiale Paris), natomiast dla koloru dachu, nowy ton (nazywany Platine Grey) jest dostępna. Z tym wszystkim i zgodnie z podpisaniem pastylki, kierowcy mogą wybierać spośród 30 różnych sposobów, aby spersonalizować Captur.

Renault Captur 2017: nowe szczegóły estetyczne

Poza tym nowe kolory Zakres 2017 Renault Captur, jego wygląd zewnętrzny prezenty niewielkie zmiany. Jednym z najbardziej zauważalną jest włączenie nowa czołówka "czysta Vision" -zgodnie z versions- Pełna technologia LED. W dolnej części zderzaka, światła dzienne LED typu teraz w formie "C", Wygląd i wygląd są również odzwierciedlenie w tylnych światłach.

Renault Captur 2017w Exterior 2017 Renault Captur, Nie niezauważone Nowa osłona chłodnicy, wiele podobieństw do tych renault kadjar. DNA Marka jest wzmocniony przez obecność dużej godła rombu centralnego tego kalendarza. Ze swojej strony, na palecie opcji dostępnych w rozdziale stop zakończyć z dostępnością czterech nowych wzorów (Extreme i Adventure średnicy i 16 cali średnicy i poznaj Emotion 17 cali).

Oprócz estetycznych zmian i szczegółowych kierowców, którzy są zorientowane na zakupRenault Captur 2017 Będą one dostępne nowy opcjonalny element wyposażenia. Jest to stały szklany panoramiczny dach -Można również wybrać bitono- konfigurację że rozróżnienie przynosi nie tylko za granicą, ale również pozwala więcej światła na pomoc aby zwiększyć poczucie przestrzeni w kabinie.

wewnątrz Renault Captur 2017 Oferuje on w górę sześć różnych stylów dostosowywania: Ivory, Ocean Blue, karmel, czerwony, Satin Chrome i Chrome Patina. Te z kolei mogą być uzupełnione o trzy nowe opcje opakowań (cappucino, Atacama czerwony i pomarańczowy).

Renault Captur 2017Renault Captur 2017: bezpieczeństwo i łączność

bezpieczeństwo i łączność akapity-rozrywkowe również obecny rozwój w The Zakres 2017 Renault Captur. W pierwszej części, ponieważ nowe systemy prowadzenia pasemka pomocy Urządzenie ostrzegawcze ślepy Bllind Spot Warning, w uzupełnieniu do System wspomagania parkowania Park Assist Łatwe.

W kategoriach łączność i rozrywki na pokładzie, Renault Captur 2017 Posiada najnowsze osiągnięcia R-Link System multimedialny, jako wielka nowość, która staje się częścią technologia R&GO, umożliwiając pełną kompatybilność i integrację urządzeń mobilnych z zainstalowanym aplikacja Auto Androit. Dla tych, którzy chcą cieszyć się dźwiękiem wysokiej jakości, można dodać urządzenie do Bose System Premium Audio System dźwięku.

Renault Captur 2017: maksymalnie czterech silników

Mechanicznie, dostawa śmigieł Renault Captur 2017 Pozostaje bez zmian. Tak więc, w Diesel będzie można wybrać wersje 1,5 dCi, 90 i 110 KM, podczas gdy benzyny są dostępne na 0,0 TCe turbo trzycylindrowy 90 KM czterocylindrowy silnik z turbodoładowaniem 1,2 TCE 120 KM.

Możesz być także zainteresowany

- Juke Nissan, Peugeot 2008 i Renault Captur, co samochód jest lepszy?

- Renault Scenic dCi 130: test i wszystkie nasze pomiary

- Renault Talisman, Kia Optima i Ford Mondeo, co jest lepsze znajomo?

- Test 100.000 km Renault Mégane 1.6 dCi: kluczowe dane