Opel Grandland X, od 25.100 euro: to nowy SUV

Nowy Opel Grandland X: Ceny w HiszpaniiNowy Opel Grandland X: Ceny w HiszpaniiNowy Opel Grandland X: Ceny w HiszpaniiNowy Opel Grandland X: Ceny w Hiszpanii

5 lipca zlecenia zacząć w Hiszpanii nowy Opel Grandland X, najnowszy dodatek do gamy SUV niemieckiego producenta i modelu wymiany platformy technicznej z Peugeot 3008. The Grandland X będzie dostępny w naszym kraju z początkową szybkością, zaczyna się od 25.100 euro, dla wersji z silnikiem benzynowym 1.2 130 KM. Oznacza to, że Opel Grandland X będzie 400 euro tańsze niż równowartość wersji Peugeota 3008.

Nowy Opel Grandland X Zostanie on oficjalnie zaprezentowany na Wystawie Samochodowego we Frankfurcie który odbędzie się we wrześniu i natychmiast rozpocząć obrót w Hiszpanii. Grunty na odcinku The kompaktowy SUV, gdzie masz do czynienia z takimi Hyundai Tucson, Kia Sportage, Nissan Qashqai, renault kadjar, Ateca Seat, Volkswagen Tiguan lub samego Peugeot 3008.

Z tego nowego modelu Opel kończy X powyżej zakresie, Nowa rodzina SUV i rozjazdów, obok Mokka X i Crossland Grandland X. X jest największy z nich wszystkich. Mierzy 4,48 m długości i ma rozstaw osi 2,68 m, podobną do tej z 3008. W rzeczywistości Peugeot Opel chce zrobić duży nacisk na ten nowy SUV w przestrzeni wewnętrznej, oferując szerokość przestrzeni dla pięciu pasażerowie oraz bagażnik z ładowność począwszy od 514 1,652 litrów, w zależności od ustawienia foteli.

Opel Grandland X

Opel potwierdził, że w chwili jego uruchomienia, dwa silniki będą dostępne. Jest to silnik Benzyna 1,2 Turbo 130 KM, związany z ręczną 6 szybkości transmisji i 1.6 Diesel 120 KM, w tym przypadku z wyborem pomiędzy manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Później, w całym 2018 roku może osiągnąć nowe silniki. Nie będzie wersji 4x4. Ale zamiast Opel zaoferuje, jako opcja, ewolucja układu PSA Grip Control, selektywnej kontroli trakcji z pięciu różnych trybach.

Jak zwykle robi w swoich najnowszych modelach Opla, nowy X zakład dla Grandland nowatorskie urządzenia technologiczne, standardowy lub jako opcja, która nie ominie je prawie nic. Tak więc, X Grandland postawić przez elementy, takie jak: AFL adaptacyjne reflektory z technologią LED, AGR ergonomiczne fotele, słynny układ połączeń OnStar, Ekrany dotykowe 7 i 8 cali, ładowanie bezprzewodowy dla Smartphone, a także wsparcie dla Apple i Android Car Auto Play. Nie będzie również układy napędowe pomoc jako asystent zmiany pasa ruchu i wykrywania znaków drogowych, zarówno szeregowy lub komory 360, adaptive cruise control i ostrzegania zmęczenia i martwego kąta między opcjonalne.

Możesz być także zainteresowany

Hyundai Tucson 1.7 CRDi vs Ateca Seat 1.6 TDI Diesel SUV, który jest lepszy?

Podobnie jak Peugeot 3008 SUV? Najlepsze wersje kupić

SUV mniej wydatków wg kategorii