Więc będzie następny serii 3 i nowe silniki BMW

BMW serii 3 2018 tak będzie nowa limuzynaBMW serii 3 2018 tak będzie nowa limuzynaBMW serii 3 2018 tak będzie nowa limuzynaBMW serii 3 2018 tak będzie nowa limuzyna

Jeśli świat G20 to spotkanie wielkiej wagi, BMW Oznacza to rewolucję duży: Nazwa wewnętrzny przyszła generacja BMW serii 3 powinniśmy zobaczyć po raz pierwszy późno 2018. Komputer rekreacji naszego partnera (Schulte) Rzadko się nie uda, ale nie ma być inny niż BMW może utrzymać wartość rezydualną jej dość wysokich modeli.

Tak więc można zrozumieć, że przyszłość BMW serii 3 będzie stanowić wielki skok Później w języku obcym, ale wprowadzenie płynu w ikonografii marki. stylistycznie zostanie on wypełniony bez wątpienia mruga Najnowsza seria 7 ... i opuszcza się jasne, że wszystko zawartość technologiczny który otrzymał flagowy będzie to na pewno szybko przeniósł się do dolnych segmentów. W tych, gdzie BMW sprawia duże ilości sprzedaży.

Prawdziwy mutacja obok BMW serii 3 będzie nowej generacji, a następnie do wewnątrz. Plotki sugerują, że To będzie znacznie czystsze, jasne i progresywny obecny łącząc rozpoznawanie gestów i zegary analogowe, ale z inspiracji wewnątrz BMW í Vision. Jest oczywiste, że tranzyt do prowadzenia autonomicznej Wymaga to będzie uproszczenie wizualny rosnącej wewnętrznej złożoności.

BMW serii 3: Włókno węglowe 2.0

W niewidzialnym, nowe BMW serii 3 otrzyma zmian strukturalnych gdzie marka już działa Wyszukiwarka lekkości. Wkrótce zobaczymy w serii 5, obecny model nadal pionierem wykorzystania stali i aluminium. niewątpliwie, również pojawić węgiel, jak widzieliśmy w obrębie filarów Erie BMW 7 dla zapewnienia dodatkowej siły ciała.

2018 BMW serii 3zwiększona wytrzymałość i waga w dół, bo choć następnej generacji BMW Seria 3 będzie rosnąć w wielkości, można stracić około 80 kilogramów waga na drodze. BMW już pokazał nam technologie budowlane węgiel, że za pomocą wymiennych form, dla preform, umożliwiają większe części są zgodne z poglądami serii 7 i ekonomicznie. I ten cel, jak producenci części włókien z wbudowanymi elementami metalowymi, które mogą być przykręcone inne części. Nie można wykluczyć, że w ten sposób nie tylko kombinacja stali i aluminium, co prowadzi do nowej serii 3 jest następnie oczekuje całe światło ... dokarmiać podstaw nowych elementów technologicznych w sposób cyfrowy i nie stracić tempa, która zawsze charakteryzuje.

BMW serii 3: nowe silniki

Jeśli mówimy, że będzie pochodzić z serii 3 rodziny poprawione silnika BMW, na podstawie 500 cm3 na cylinder, nie sądzę, że to, co już wiesz. Opiera się na nim, ale zmieni wszystko dla kolejnych przepisów ograniczających emisję zanieczyszczeń, w tym ogólnego egzaminu na prawo jazdy lub w konkretnym przypadku.

cylindrów silnika Diesla sześć cztery turbosprężarki rozmawialiśmy dużo, ale to, co jest ważne dla Modele BMW serii 3 są trzy- i czterocylindrowe, oni odziedziczą część ich "pakiety technologiczne"... czy te silniki benzynowe odbierać "spodziewany" Filtr cząstek stałych, podobnie jak diesel. Ogólnym celem przebudowy jest zmniejszenie zużycia między 2,5 a 5 procent.

Do tego, osiągnąć BMW 316D nie będzie 4-cylindrowy, a następnie przytrzymaj 3. Kolejny krok, BMW 318d, zachowają swoją moc 150 KM, ale parę wzrośnie o dziesięć procent do 35,7 MKG maksimum. BMW 320d będzie nadal tak jak teraz w mocy i momentu obrotowego (reżimy są nadal ignorowane), ale jeśli odnowiony 325d GT oferuje 224 KM, przyszłe pokolenia skok do 231 KM. ¿Płytkie zmiany wynikają z wymiany, jak niektórzy myślą? Nie zmienia się wiązać zadziwiającą głębię.

Nowy silnik BMWWszystkie silniki czterocylindrowy napędowy potrzebne są dwie turbosprężarki kaskadowo i ciśnienie wtryskiwania wzrośnie do między 2200 a 2700 barów (jak będzie stosowany jako solenoid piezowtryskiwaczy) wprowadzenie igły uszczelnienie czujnika, aby zapewnić prawidłowe działanie całego cyklu ich życia. EGR jest podzielony na niskim i wysokim ciśnieniem urządzenia czyszczącego i wzmocnienia leczenia NOX poprzez jednoczesne zastosowanie pułapki NOx i filtra zmniejszona SCR ciągły z mocznikiem. Ponadto, jednostka sterująca może odłączyć pompę wody w celu przyspieszenia ogrzewanie i chłodzenie tłoków olejowohydraulicznych. A cylindry wysokoprężne są podane w postaci ściętego stożka gorące przejmuje dylatacyjne zaprogramowany cylindra i zmniejsza tarcie. Z tym samym zamiarem otrzyma leczenie plazmy do jej powierzchni. Oczywiście, wszystkie silniki wziąć wałki wyrównoważające. Proste, prawda?

W benzynie rozjaśnić do 5 kilogramów w silnikach BMW 3 cylindrowych, i 8 kg cztery cylindry, szczególnie ważne, ponieważ część z nich odbywa się na wale korbowym. Pomoże to zwiększyć moment obrotowy i moc, której celem jest 5kW (około 7 KM więcej) I 2 MKG porównaniu do dzisiejszych silników, wszystkie z oszczędności konsumentów i pokonywanie przyszłe regulacje zanieczyszczeń. Najbardziej godne uwagi jest zastosowanie iniekcji do 350 bar, z nowych geometrii dyszy wraz z kolektorem wydechowym zintegrowanego z głowicą cylindra, oddzielny blok chłodzący i głowicy cylindra, oraz łańcuch prosty dystrybucji są modyfikacje "dostojnik", Aż mute ku łączności jak zobaczymy, BMW nie może zapomnieć o swoich baz "Bavarian silnika fabryczna",

2018 BMW serii 3 TouringBMW serii 3: więcej połączeń

I jest to, że jeśli obecny restyling z BMW serii 3 GT posiada wbudowany interfejs użytkownika z Sama prezentacja serii 7 (Więcej ikon w stylu Windows 10, która menu Folder), kiedy nadejdzie następna generacja BMW już zanurzony w spiralę Thom Brenner, wiceprezes Digital Services BMW nazywa "przyspieszyć prędkość internetu", BMW chce być podłączony samochodowy paradygmat, że samochód staje się jeszcze bardziej praktyczne (i pożądane) przyrząd telefon komórkowy. W rzeczywistości, zamierzają wprowadzić cykle odnawiania oprogramowanie "warstwa" do których użytkownik ma dostęp, z którymi współpracuje, sześć tygodni, jak w świecie mobilnym.

Zapraszamy do wypróbowania nowego BMW serii 3 Zasięg Kliknij tutaj, to bardzo proste

W najnowszym wydaniu (BMW Connected), niemiecka marka odgrywa kartę służenia większość użytkowników, bez zmiany każdemu smartfon, i pochwalić się, że podczas gdy inni mówią, mają już podstawy "uczyć samochodu, aby pomóc i myśleć za siebie", Oczywiście, wszystko kręci się w zasadzie do telefonu komórkowego i odnosi się do jego systemu informacyjnego w chmurze (opartego na platformie Microsoft Azure), dzięki czemu, w mniej niż pięć minut można zintegrować swoje cyfrowe życie w samochodzie i początek "korzystać z usług, które zostaną oferujących od August BMW", Oznacza to, że G20 płyta może wydawać klasyczny ewolucję, ale kiedy rozpoczęła BMW Serii 3 i ten zostanie wdrożony swoją koncepcję "partnerem osobistej mobilności" wewnątrz, dzięki chmurze Microsoft jest skalowalny i będzie stopniowo wzrok tom z nowej serii 7 Series 5 i potem.

Możesz być także zainteresowany:

BMW ofensywa: Wszystkie nowe 2020

2017 BMW X3: tak będzie

Będzie to BMW X2