Mazda CX-5 Black Tech Edition: więcej sprzętu i obrazu najlepsza cena

Mazda CX-5 Black Tech Edition: z bardziej standardowym wyposażeniemMazda CX-5 Black Tech Edition: z bardziej standardowym wyposażeniemMazda CX-5 Black Tech Edition: z bardziej standardowym wyposażeniemMazda CX-5 Black Tech Edition: z bardziej standardowym wyposażeniem

Zapamiętać to nowe wykończenie "czarny Tech edycja" Mazda ogłosiła, że ​​z marką zwiększa atrakcyjność jej CX-5 z afinadísima związek cena / wyposażenie. To specjalne wykończenie jest teraz dostępny w CX-5 SKYACTIV-G 165 KM z podręcznika i SKYACTIV-D 150PS z ręczne i automatyczne, zawsze 6 biegów. I we wszystkich przypadkach, trakcja 4x2. CX-5 SKYACTIV-G Jest drogie 29,220 € i CX-5 instrukcja SKYACTIV-D i automatyczny, z 31,470 i 33,520 euro, odpowiednio. dla Mazda CX-5 Black Tech Edition można wybrać kolory istniejące ciało na zasięgu.

CX-5

Czarny Tech Edition: więcej sprzętu

CX-5 Black Tech Edition dodać do stylu nowoczesne wykończenie + Reflektory kierunkowe pełnej LED (AFLS) przeglądarka (The system multimedialny MZD Połącz w ekran dotykowy 7-calowy kolorowy i był standard w Style +), przy czym inteligentny centralny zamek z pilotem, Tylna kamera z czujniki parking oraz nagłośnienie Bose 9 głośników i Bluetooth, wszystkie standardowy system. Ponadto, Mazda CX-5 Black Tech Edition również wzbogacić swoje bezpieczne Manning, uwzględniania Blind Spot (BSM) i tylny detektor ruchu (CSTR) systemy, które ostrzegają nas migające światła w lusterkach zewnętrznych i sygnałów akustycznych bliskości innych pojazdów z tyłu. ekskluzywny felgi aluminiowe 19 cali "cięcie diament" Luksusowe wykończenie podał też charakterystyczny wyposażanie Czarny Tech Edition.

CX-5

Czarny Tech Edition: Wersje mechaniczne

Tech Black Edition specjalna seria Składa się z wersjami SKYACTIV-G 4x2 165 KM obsługi i SKYACTIV D 150PS 4x2 ręczny i automatyczny. Oba silniki mają rozwiązania techniczne, które przekazują wyjątkowość Mazdy, aby osiągnąć doskonały poziom efektywności i wydajności przez własnych sposobów.

silnik benzyna jest 2,0 atmosfery z relacji Kompresja 14: 1, najwyższy wśród silników benzynowych rynek. Z tym silnikiem Mazda CX-5 SKYACTIV-G Czarny Tech Edition przyspiesza 0 do 100 kilometrów na godzinę w 9,2 sekundy i zatwierdza Średnie spożycie 6,0 l / 100 km. Ze swej strony, diesel Ma obfite-i miękkiego Blok aluminium 2,2 litra, który używa dwa turbos kaskada, która zarządza zaoferować wysokie i stałe wartości momentu niemal od obrotów biegu jałowego. Z tym samym stopniem sprężania niż benzyny, 2.2D z Mazda Jest to silnik diesel o najniższym wskaźniku na rynku. Mazda CX-5 SKYACTIV D czarny Tech edycja przekładnię ręczną przyspiesza od 0 do 100 kilometrów na godzinę również 9.2 sekundy i zatwierdza Średnie spożycie 4,6 litra. Z automatyczną skrzynią biegów, trwa 10 sekund i zużywa 5,3 l / 100 km, odpowiednio.

Możesz być także zainteresowany:

Z Pekinu: nowa Mazda CX-4

Testowaliśmy nowy Mazda6

Mazda MX-5 RF i sprzedaż