VW Up! GTI: mały samochód sportowy, do sprzedaży w 2018 roku

Volkswagen Up! GTI: mały samochód sportowy przybędzie w 2018 rokuVolkswagen Up! GTI: mały samochód sportowy przybędzie w 2018 rokuVolkswagen Up! GTI: mały samochód sportowy przybędzie w 2018 rokuVolkswagen Up! GTI: mały samochód sportowy przybędzie w 2018 roku

Oni już spędził ponad czterdzieści lat od Volkswagen Pierwsza generacja Golf GTI ujrzał światło. dokładnie w tym ostatnim były one inspirowane techników Volkswagena w tworzeniu przyszłości Up! GTI, który trafi na rynek na początku 2018 roku, ale że zostanie odsłonięty na Wörthersee Tour odbędzie się w Austrii w tym tygodniu.

Volkswagen Up! GTI jest ożywione trzech cylindrów silnika 1.0 TSI dla których zostały one uznane 115 KM, niemal identyczna moc (110 KM) wyposażone atmosferycznego 1,6-litrowy silnik, który usiadł na GTI Mk1, choć prawdą jest, że maksymalny moment obrotowy nowej Up! Jest to znacznie wyższa; 20.39 do 14.27 w porównaniu MKG mkg Golfa. Ten ostatni zważono, ale tylko 840 kg, natomiast w górę! GTI osiąga 997 kg.

VW Up! GTIw Volkswagen Up! GTI jest stany przyśpieszenie od 0 do 100 km / h na 8,8 sekundy, a maksymalna prędkość 197 km / h, znacznie lepsze dane niż te oferowane pierwsza generacja Golf GTI (W tym reklamowali 9,3 sekund od 0 do 100 km / h do 181 km / h).

Z estetycznego punktu widzenia, Nowy Volkswagen Up! GTI Jest również wyraźnie zainspirowany Golf GTI. Będzie on oferowany w tych samych kolorach, czerwonym, białym i srebrnym, również Znajdą się na nim wiele szczegółów, które wyglądały jak jego przodek czerwona linia na przedniej ramce kratki lub tapicerki, między innymi. Konstrukcja obręcze również on mruga do przeszłości, ale obecnie 17 „zamiast tych 13 " który siedział na Golf GTI Mk1 czterdzieści lat temu.

Możesz być także zainteresowany

- Volkswagen Golf GTI TCR: test wyścigi Golf GTI

- VW Golf GTI R and Performance, testowane sportiest Golf

- Nowy Volkswagen Up! GTI 1.0 115 KM: próbowałem!