Audi Q3 2019, nowy SUV Audi rośnie w rozmiarze

Audi Q3, więc będzie druga generacja małego SUV AudiAudi Q3, więc będzie druga generacja małego SUV AudiAudi Q3, więc będzie druga generacja małego SUV AudiAudi Q3, więc będzie druga generacja małego SUV Audi

Odgadł start i niektóre szczegóły Druga generacja SUV Audi Q3, zaplanowano na koniec 2018 roku i trafi na rynek w 2019 roku. W nowej generacji Audi Q3, jest całkowicie nieoznaczone Q2 stylistycznie jako szczególnie komfortu wnętrza jako odpowiadają już w zakresie rozstawie osi i po wzroście 5 cm rozstaw osi, osiąga się 2,65 m. Ta zwiększona wielkość jest przenoszone do zewnętrznej, w której wysięgniki mało różnią się wielkością, utrzymanie tożsamości ostatniej Audi i znajdować się prawie w połowie drogi między Audi Q2 (4,19 m długości) i największego Q5 (4,63 m), z 4,45 m, pokazując gruntowny Audi wzrosła do swojego mniejszego SUV.

2019 Audi Q3 projekt continuista przewidzieć i zatrudniają podstawę techniczną platforma MQB, ze wszystkim, co implikuje od dobre miejsca wnętrze, zwłaszcza w odniesieniu do miejsca na nogi tylnych pasażerów i bagażnik, które będą rosły w rozmiarze aż zbliża zdolność funkcjonalną 400L, Choć liczba ta jest mniejsza niż to, co oferują, między innymi modele Ateca bezpieczeństwa, takie jak Honda HR-V u.

Wewnątrz nie będzie krótki, przynajmniej w najbardziej ekskluzywnych wersjach komercyjnych, konfigurowalne oprzyrządowanie cyfrowe Audi Wirtualne kokpicie i łączność pierwszy, który obejmie MirrorScreen, carplay i Androir Auto funkcjonalność odtwarzania zdolny Whatsapp typu komunikatory.

Audi Q3 2019Kolejne silniki Audi Q3

Mimo, że jest za wcześnie na ostateczne oficjalnych informacji wydaje potwierdził pojawienie się plug-in wersja hybrydowa e-tron, która mogłaby mieć silnik 1.4 TSI jako źródło napędu oraz wariant 100% mocy ze wspólną technologii z Volkswagen e-Golf, o zasięgu 300 km ogłoszone.

Miłośnicy konwencjonalne, w międzyczasie, będą mogli mieć propozycje turbodiesel 2.0, poniżej 204 KM i 2,0 litra benzyny, która byłaby na orbicie 250 KM. Dwie wersje sportowe, SQ3 i RSQ3 Będą za pomocą potężny silnik pięciocylindrowy silnik, który może osiągnąć 340 i 400 KM odpowiednio.

Audi Q3 Reprezentuje zwiastun Audi SUV ofensywa a jej uruchomienie przyjdzie do innych modeli w oczekiwany przez rynek jako Audi Q4 i Q8 ogromne. Ale w przeciwieństwie do obecnego Audi Q3 nie być budowane w fabryce w Martorell Seat, o ile nie została wybrana do wytwarzania zbliżający się Audi A1, ale nowa generacja będą montowane na Węgrzech w Gyor obiektów fabrycznych copmartiendo w Q4. Q8, największy SUV od Audi, tymczasem zostanie wybudowany na Słowacji w Bratysławie.