Toyota Yaris 2016, sprzedany za 11.000 euro bez silników Diesla

Toyota Yaris 2016, już w sprzedażyToyota Yaris 2016, już w sprzedażyToyota Yaris 2016, już w sprzedażyToyota Yaris 2016, już w sprzedaży

Już w sprzedaży, zakres 2016 Toyota Yaris nie wyróżnia się radykalnie innowacyjnych wkładów mechanicznych. Rzeczywiście, nowość musi mieć repozycjonowanie zakresie, wraz z pojawieniem się nowego sportowego wykończenia czuję! Oraz wprowadzenie lepszy sprzęt, zwłaszcza w dziedzinie bezpieczeństwa, z pakietem rozwoju Toyota Bezpieczeństwo Sense. Ale również kamień milowy zdecydowane zaangażowanie w wersjach benzynowych. więc ostatecznie opuszczony silniki turbodiesel, Priorytetem w ideologii Toyota, znacznie bardziej korzystne w celu zmniejszenia zużycia poprzez zwiększanie stopniowe hybrydyzacji we wszystkich modelach.

Zatem, 2016 Yaris nadal oferując dwa silniki benzynowe atmosferyczne, 69 i 99 HP, w uzupełnieniu do Hybrid 101 otrzymuje się ze wspólnego działania silnika benzynowego 1,5 cyklu L Atkinsona i 45 kW elektryczny. Jego przewaga nad resztą jest dana przez zmniejszenie spożycia 1 do 1,6 l / 100 km który jest w stanie, a bardziej widoczne, nawet wyższe niż przy spalaniu aktywnych wersjach plus wygoda, która zawsze przynosi automatycznych urządzeń zmiany biegów. W związku z tym niektórzy fani biegowa manualna skrzynia biegów, Yaris nadal może wybrać 100 z Multidrive bezstopniową zmianę.

Wyposażanie Toyota Yaris 2016

Cztery różne urządzenia -City, Aktywny, Zapraszam! i Advance, że wyłączne hybryd-ostatnie tworzą rozwidlenie cenach od 11.000 do prawie 18.000 euro pędzlem. Pojawienie się nowej wersji czuję! Nastroju bardzo dynamiczny. Charakteryzuje się takie elementy jak osłona chłodnicy o strukturze plastra miodu czarny, koła bichromii 16 „średnica lub szczególne innerliners, między innymi.

Ponadto, elementy są opcjonalne i mogą być montowane jako wyposażenie Poczucie bezpieczeństwa pakować Toyota, w tym pre-zderzenie PCS system ostrzegawczy, zawiadomienia o niezamierzonych pasów zmienić lub automatyczną skrzynią biegów LDA świateł krótkich i długich AMB. Ta interesująca paczka jest standardem w Toyota Yaris Hybrid wykończenie Advance, ale mogą być włączone do dowolnego wykończenia i wydać rozsądną cenę 600 zł. Podobnie, są też ciekawą opcją klimatyzacji Bi-zone (300 euro) i Navigator Toyota Touch 2 & Go (600 euro).

Oprócz tego, aktywny wykończenia doszli do włączenia uprzednio opcjonalny pakiet Look składają specjalne felgi aluminiowe, światła przeciwmgielne, tylne światła LED i parkingu typu pomagają aparatu.

Możesz być także zainteresowany

Toyota Yaris Hybrid

Hybrydowa Toyota RAV4