Citroën e-Mehari 2016, nowy SUV elektryczny z ducha Mehari

E Mehari Citroën ducha Mehari SUV elektrycznegoE Mehari Citroën ducha Mehari SUV elektrycznegoE Mehari Citroën ducha Mehari SUV elektrycznegoE Mehari Citroën ducha Mehari SUV elektrycznego

Citroën zaskoczył wszystkich kilka lat temu z rewolucyjnym C4 Cactus, pojazdu, który uratował ducha, który przypomniał nam, dostosowany do potrzeb XXI wieku, mityczny 2CV. Następnie francuska marka był jeszcze bardziej zaskoczony z prototypem Citroen Cactus M Concept, w którym byliśmy już pewne kiwa głową do innego francuskiego mitu, Mehari.

Teraz nowa Citroen e-Mehari ponownie złamać formy, ale to bardzo szybko, z widokiem na rynek. Jest to mały samochód elektryczny roadster-measures 3,81 metrów (Mniej niż 3,94 C3), 1,87 m szerokości i 1,65 m wysokości, z obsługiwane ręcznie okno dachowe która może obejmować cały przedział pasażerski lub tylnych siedzeń. jego hojny prześwit pozwoli, według Citroen, przez najtrudniejszy teren.

Estetycznie Citroën poczty Mehari przypomni C4 Cactus, zwłaszcza z przodu. Wiele z jego rozwiązań ratowania ujmujący prostotą i ducha Mehari, jak korpus z tworzywa sztucznego, przewróceniu barów, kształt drzwi lub i składane tylne przesuwalny, który pozostawia miejsce dla zakresów bagażowej z 200 do 800 litrów.

Citroën e-Mehari, że PSA będzie produkować we Francji, również rodzi się ze współpracy z grupą Bolloré gospodarstwie przemysłowej i francuskich inwestycji, która ma w swoim zakresie z niebieski samochód, mały samochód elektryczny początkowo oferowane jako część programu car sharing w Paryżu.

Citroen e-Mehari

Na plaży, brak emisji

mechanika e-Citroen Mehari, jak niebieski samochód, jest stuprocentowo elektryczny: Silnik wykorzystuje tylko 50 kW (68 KM) i gra akumulatory litowo-polimerowa 30 kWh pojemność. Wśród jego aspiracji, jak można sobie wyobrazić, nie jest najszybszy, ale jak najbardziej skuteczny: zatem Prędkość maksymalna 110 km / h, obietnice Autonomia w miejskim cyklu 200 km oraz 110 km Cykl pozamiejski. W 10A wylotowej gospodarstwa domowego jest w pełni naładowany, w ciągu 13 godzin i 16A, w ciągu 8 godzin.

personalizacja będzie odgrywać kluczową rolę w osiągnięciu klientom Różnorodność kolorów do nadwozia, sufitu i wnętrza. Tutaj możemy znaleźć naprawdę uderzające wnętrze, z wodoodporna tapicerka i drenażu dziur, jeśli chcesz, aby umyć je wodą z węża.

Citroen e-Mehari rozpocznie swoją rewolucję we Francji w 2s016 następnej wiosny, wydarzy później, najprawdopodobniej, resztę Europy. Jest twój cel? Nie ma wątpliwości, że samochód będzie bardzo obecni Shorebirds brzegów i w zakresach wypożyczalnie. Cena, w tej chwili, nie wiem, ale na pewno będzie bardziej przystępne niż wiele władzy, które znamy dzisiaj.

Citroen e-Mehari

- Możesz być także zainteresowany:

M Cactus Concept Citroen, Mehari XXI wieku (wideo).

Citroën C4 Cactus, finalistą Car of the Year 2015.

Citroen 2CV i C4 Cactus, ¿równoległe życie? (Wideo).