Kia Sorento 2018: nowy Sportage wielki brat

Kia Sorento jest aktualizowanaKia Sorento jest aktualizowanaKia Sorento jest aktualizowanaKia Sorento jest aktualizowana

Kia Sorento jest SUV większy niż marki obrotu w Hiszpanii (na innych rynkach sprzedaje Kia Borrego jeszcze większy). jego trzeci generacja, który przyszedł do naszych drogach w marcu 2015 roku, otrzymuje obecnie jednym czysto estetyczne uaktualnienia, ale obecnie ogranicza się do Południowokoreański rynek.

Tak więc, Kia Sorento, że Korea Południowa jest sprzedawany pod pięć lub siedem miejsc wewnątrz (w Hiszpanii tylko siedem), została odnowiona w jego migawkami za granicą oraz w kokpicie. Na zewnątrz, koreański SUV prezentuje kilka zmian w swojej czołowy: zderzaki, krata, reflektory Full LED, światła przeciwmgielne w stylu Sportage również z ledes- technologii i nowej lokalizacji z migającymi światłami.

w jego zobacz profil, Zmiany pochodzą z oponami 19 cali -W nowej Faktura, natomiast z powrotem i okazało się, odnowionego zderzaki, nowy optyczne grupy ledes oraz dwa nowe wywiewna z chromowanym wykończeniem.

Kia Sorento 2018

Kia Sorento: zmiany w kabinie pasażerskiej

Zaktualizowana Kia Sorento zawiera również nowości w swojej wnętrze: Można wybrać skórzane siedzenia z funkcją podgrzewane i wentylowane, kierownica jest również nowe i ogrzewane, wykończone w czarnych listew pianistycznych, nowe shifter i najnowszej wersji systemu informacji i rozrywki samochodowej.

wśród technologia Kia Sorento w tym za tą „restyling”, znajdziemy zgodności „Jabłko carplay” i „Android Auto” i inna asystent jazdy, takich jak system utrzymanie pasa ruchu, adaptacyjny tempomat, ostrzeżenie martwym punkcie i tak dalej.

To się okaże, czy te zmiany przybyć Kia Sorento Rynek europejski. Jest nadzieja, że ​​tak, więc będziemy musieli poczekać do poznania. Być może Frankfurt Motor Show? Do tej pory, odnowiona marka SUV jest sprzedawany w Korei Południowej w cenie około 21.500 euro (28.000.000 wygrał), podczas gdy w Hiszpanii w chwili obecnej wynosi około 30.000 euro.

Możesz być także zainteresowany

Test: Kia Sorento 2.2 CRDi 4x4 więcej za mniej

Nowa Kia SUV Stonic: pierwsze zdjęcia "mini" Sportage