Dacia Duster 2018 i będzie nowy SUV niski koszt

Dacia Duster 2018, pierwsze zdjęcia nowego SUVDacia Duster 2018, pierwsze zdjęcia nowego SUVDacia Duster 2018, pierwsze zdjęcia nowego SUVDacia Duster 2018, pierwsze zdjęcia nowego SUV

Renault-Nissan Grupa wciąż zanurzone w rozwoju nowy SUV. Wkrótce poinformujemy Cię o nowa generacja Renault Koleos i kilka dni temu opublikowaliśmy wszystkie zdjęcia i szczegóły dotyczące nowej generacji Nissana Qashqai. Cóż, kolejny wielki model, który odnowi głęboko wewnątrz tej grupy motoryzacyjnej będzie Dacia Duster, który druga generacja know wzdłuż tej 2017.

Pod koniec tego roku lub na początku 2018, rozpocznie sprzedaż drugiej generacji Dacia Duster, jeden z Najbardziej popularne SUV niski koszt w Europie. Wieść duża w tej nowej dostawy prochowiec znaleziono w jego różnych typów nadwozia. Do tej pory prochowiec Został on sprzedaje ciało pięciodrzwiowa z wnętrzem skonfigurowany do pięciu pasażerów. W nowej generacji wschodzących może przetasowania dwa ciała więcejZ jednej strony, Wielki Duster najdłużej -dookoła 4,6 m długo- i skonfigurowany 7 wewnętrznych miejsc; a po drugie, rodzaj "mini" prochowiec, o 4,20 m długości i będą zawarte w Segment lub mały SUV miejski.

Dacia Duster 2018: Niektóre z kluczowych technik

Według wszelkiego prawdopodobieństwa, oficjalna premiera Dacia Duster 2018 odbędzie się w połowie września, z okazji obchodów Frankfurt Motor Show. Zostanie on zbudowany na podstawie metod budowlanych CMF / C kompaktowa platforma pojazd grupa Renault-Nissan, więc będzie wiele wspólnych genów z Renault techniczny i Kadjar Nissan Qashqai.

Dacia Duster MiniZakres mechaniczny Dacia Duster 2018 będą się różnić w zależności od ich wersjach nadwozia. Tak więc, dla "mini" prochowiec, silniki byłby najbardziej odpowiedni 0,9 TCe benzyny i 90 HP 1,5 dci napędowy 90 KM, bez odrzucania żadnej wersji wolnossący silnik benzynowy, a nawet benzyna bi-paliwa i LPG (gazu płynnego). W przypadku Dacia Duster 2018 i pięciodrzwiowa Wielki Duster 2018, Zasilanie systemu mechanicznego składa się z następujących śmigieł: the 1,2 TCe benzyny i 125 KM 1,5 dci napędowy 90 HP 1,5 dci 110 KM 130 KM 1,6 dci (Ta ostatnia, w wersji 7 pasażerów Wielki Duster).

Jak to zwykle bywa w europejskich zakresach SUV, Nowa Dacia Duster 2018 Można mieć wiele wersji tylko napęd na dwa koła 4x2 (Z przodu w tym przypadku) i przyczepność 4x4.

W kategoriach bezpieczeństwo i łączność, Mam nadzieję, że Dacia Duster 2018 Ilość niektóre bardziej zaawansowane i dalej od modelu, który jest obecnie w sprzedaży przedmiotu. W tym sensie, nie byłoby wykluczone, że może ona zawierać R-Link System multimedialny 2 już obecne w najnowszych kreacjach Renault, jak Megane 2016 i talizman.