Plany siedzeń do 2019 roku: Arona, Ibiza, pierwszy elektryczny …

Seat przyszłość: nowa Ibiza, Arona, Leon, pierwszy elektryczny ...Seat przyszłość: nowa Ibiza, Arona, Leon, pierwszy elektryczny ...Seat przyszłość: nowa Ibiza, Arona, Leon, pierwszy elektryczny ...Seat przyszłość: nowa Ibiza, Arona, Leon, pierwszy elektryczny ...

w tym tygodniu siedzenie zaprezentował swój nowy Leon 2017 aktualizację jego sprzedaży kompaktowy który pojawi się u dealerów w styczniu przyszłego roku. Chociaż pod względem estetycznym nie zmienia wiele, model ten ma wprowadza nowe funkcje i łączność, nowy silnik jako Diesel 1.6 TDI 115 KM, Nowe osiągnięcia w multimediów i dotykowych odnawiane jazdy i bezpieczeństwa asystentów. Już widząc nowych produktów we wszystkich nowych samochodach i tylko otworzyć drogę dla wszystkich rewolucja nadejdzie w najbliższych miesiącach. W Autopista.es mogę potwierdzić dzisiaj te przyszłe plany krótko- i średnioterminowa już rozwija i ostatnia siedzenie.

Pierwszy elektryczny samochód Seat, 2020

wszystko Rozwój przybędzie w ciągu najbliższych 3 lat, chyba najbardziej rewolucyjna będzie musiał zobaczyć, nie ma wątpliwości z Pierwsze 100% samochód elektryczny hiszpańska marka. Seat pewien elektryzować swój zasięg, ale nie przed 2020 r deklarowanej Matthias Rabe, szef R & D Seat. Ten model w pełni elektryczny Zajmuje grupy MEB platformy VW, pojęcie używane przez średnica wewnętrzna Volkswagen i niedawno wprowadził w przeszłości Paris Motor Show.

to Seat 100% elektryczny, od tej chwili nie wiadomo, czy zostanie on zastrzeżony model stworzony z takiego Lion (takich jak IBE pojęcie widać na zdjęciach) Lub wersja jednego z samochodów sukcesu (jak Ateca) być częścią reklamy i grupa sformalizowane VW: uruchomienie 30 samochodów elektrycznych 2025 stać się numerem jeden tego typu samochodu. Krótko po tej pierwszej Electric, może Seat też wylądować porażenie Mii i plug hybrydowy Seat Leon: Dwa modele byłby łatwy do spieszyć istnieć i platform i modeli w niemieckiej grupy z tymi ustawieniami. Jest Jeśli e-up VW Golf i GTE, żeby wymienić tylko dwa przykłady.

Seat 100% elektrycznyNowy Seat Ibiza w lutym 2017

Ale zanim dotrą one swoje pierwsze samochody elektryczne, Seat niemal całkowicie odnowić swoją aktualną ofertę. I naprawdę głębokie zmiany. Jeśli odnowienie już wspomniano Lew jest po prostu restyling, Ibiza zamiast przedstawić całkowicie nową generację generacji, piąty w betonie. narzędzie sprzedaży, które są jeszcze żadnych zdjęć, Zostanie on zaprezentowany w lutym i zostanie oficjalnie zaprezentowany publicznie na zbliżającym się Geneva Motor Show. Możemy pojechać po raz pierwszy pod koniec maja, aby uzyskać Sprzedaż przed latem. Zawsze mówią o przebiegu 2017.

ta nowa Seat Ibiza będzie więcej „mini” niż kiedykolwiek León. Jego obraz będzie przypominał bardziej zwarta, ale również jego działania będą bardziej obfite, znacznie przewyższające jego ścisłego 4,06 m długości. bestsellerem Oczekuje się zatem narzędzia bardziej przestronne i pełne, która również wydany w grupie VW Platforma modułowa dla swoich małych samochodów, wyprowadzenie A0 MQB: Potem pojawiają się i na tej podstawie nowy Volkswagen Polo, Skoda Fabia i Seat ... Arona.

Nowy Seat Arona, w listopadzie 2017 roku

Tak, ponieważ Siedzisko zostało już oficjalnie potwierdzone czego oczekiwać w Autopista.es: pierwszy mały SUV rozpocznie markę używając podstawy nowej Ibizy Arona nazwać. Model ten, Zostanie ona zaprezentowana we wrześniu 2017 roku na Frankfurt Motor Show i będzie sprzedawać w listopadzie w tym samym roku również odbędzie się wiele podzespoły i elementy nowego Audi Q2 i będą przestrzegać nowych nazw przewidzianych przez siedzenie na całym swoim SUV: jeśli VW zaczynając T (Tiguan, Touareg ...) w siedzibie musi zawierać 5 znaków, zaczynać się i noszą nazwę español Pueblo. W tym przypadku, piękne miasto na Teneryfie na Wyspach Kanaryjskich.

Seat Arona Seat Arona przyszłość powinna mierzyć około 4,20 m długości, oferują wiele opcji personalizacja i kolory, i Zostanie on zbudowany w fabryce w Martorell z drugiej generacji Audi A1, który będzie również korzystać z tej samej architektury. Spośród jej silnik powinien pojawić się w kolejnej generacji siedzenia, jak 3-cylinder 1,0 TSI 95 do 110 KM lub 3-cylinder 1,4 TDI i 90 HP 1,6 TDI również wyższa. Pozostaje pytanie, czy zawsze będzie na przednie koła wersje napędowe lub 4x4.

Ateca Seat 1.0 TSI, koniec roku

Teraz zmiany w SUV Seat, aby zobaczyć, co nowości przyniesie nam w tym przypadku już wydany Ateca Seat. A następną rzeczą, będziemy wkrótce pojawi się jego oczekiwanej wersji benzyna dostępu: a 1,0 TSI 3 cylindra 115 KM. To Ateca jest jednym z niewielu rynku SUV z silnikiem 3-cylindrowym: Audi Q2 będzie kolejnym 1,0 TSI. oraz przed latem Powinny pojawić się na rynku Wersje 2.0 TDI 150 KM 4x2, początkowo wycofane po sprzedaży jako Powiedzieliśmy wam kilka tygodni temu. Będzie to z pewnością jeden z najbardziej wymagających i ciekawych odmian.

Duży SUV siedziska: Super Ateca?

SUV Seat koło się zamknie, a przypuszczalnie w roku 2020. Że rok powinien osiągnąć SUV większy niż Ateca, podobny do VW Tiguan XL rozpocznie. Przedstawiciele firmy potwierdził nam miesiąc temu, że w razie powodzenia w Ateca, ten nowy SUV będzie zielone światło. Dzisiaj najwyraźniej widać, nie ma wątpliwości, bo to będzie. to nowy duży SUV, również zajmuje wiele komponenty i elementy Skoda Kodiaq, Należy mierzyć wokół 4,70 m i podkreślić swoją amplitudę i możliwość aż 7 mandatów.

Duży SUV Seati z tego samego platforma MQB, Seat największy SUV Zakres powinien zacząć 2.0 TDI 150 i 190 KM, podczas gdy benzyny wersji 1.4 TSI, 1.8 TSI 180 KM z powinny przewodzić ofertę. Nawet wersje wtyczek hybrydowy.

Sportiest wersje ...

SUV dużo jak widzimy, ale Również nowe wersje sportowcy. Modele bezpieczeństwa nie da się oferta dynamicznego ścinania widoczną na ich sprawność. to następna powinna być nowa generacja Leon Cupra, którego moc jest spekulacja, gdyż osiągnęła po raz pierwszy 300 KM. Ale jeśli lew Cupra dziwnego, gdyby te same akronim będzie niepublikowane stosowane na Ateca. Plotka wydaje się już nabiera kształtu i były nawet Jednostki „Hunt” tego Ateca sport, jeśli nie imprimieran jego skrót Cupra, Tak przynajmniej przyznać FR. Te ostatnie mają więcej wydźwięk rzeczywistości i Mogą one zostać osiągnięte już w 2017 roku.

I więcej wariantów X-Perience

Ateca Seat X-PerienceKończąc wersje ocenę, wskazując inną nazwę: X-Perience. stojaki bardziej ryzykowny dla siedziby, Podobało stosowane zarówno na rodzinie Lion ST, Będą one rozwijać na większości modelachs marki. Mogliśmy już zobaczyć je w ubiegłym Hall Paryża na zasadzie prototyp Ateca X-Perience, byłoby bardziej logiczne wejście. Ale ponieważ mamy potwierdzenia, że ​​Seat będą również pochodzić z pewnością dodatek do nowych organów Leon, Alhambra minivanów i oczywiście Arona SUV i super Ateca. Wiemy nawet X-Perience do Mii w ostatniej World Congress w Barcelonie mobbile, ale koncepcja ta ma niewielki znak sięgając rzeczywistości.

Możesz być także zainteresowany:

Seat Ateca vs Peugeot 3008

Prace siedzisko i jakość swoich samochodów

50 lat ewolucji: od 600 do Ibizy