Seat Ibiza 2017: brak wersji Cupra

Seat Ibiza nie sprzedawać nowy CupraSeat Ibiza nie sprzedawać nowy CupraSeat Ibiza nie sprzedawać nowy CupraSeat Ibiza nie sprzedawać nowy Cupra

Już mówiłem, że nowy 2017 Seat Ibiza Ośrodek mechanicznie trzycylindrowy 1,0 TSI benzyny i 115 KM 95, do którego zostanie dodana później nowa 1,5 TSI 150 KM. w dostawie diesel, trzy opcje 1,6 TDI 80, 95 i 115 KM, plus kompatybilny CNG sprężonego gazu ziemnego o 90 KM, z którego można przenieść Ibiza swobodnie, nawet w dni z zanieczyszczeniem ograniczenia wysokiego ruchu.

zapytał Wiceprezes Badań i Rozwoju Seat, Dr Matthias Rabe: "I już, nie będzie żadnej przyszłości wściekły i mocny oferta mechaniczny się na nowej Ibizy", Odpowiedź brzmi: NIE. "Zakres zakończy TSi 150 KM„On odpowiada.

potwierdzone nie marketing Ibiza Cupra wersja przyszłe sport, popularny hiszpański rywal samochód nie będzie musiał konkurować z innymi wściekły i SUV-ów, takich jak Opel Corsa OPC 207 KM, Peugeot 208 GTI 208 KM i Ford Fiesta ST 200 KM, wszystkie ciała z trzema doors- i Renault Clio RS Trophy 220 KM i 5 drzwi.

„Nie ma popytu lub rynku, który nadaje sens tego mechanicznego (wersja Cupra) na nowej Ibizy”, mówi Rabe, dodając, że „ma sens krok wyżej, na terytorium Seat Leon, gdzie są one szczególnie istotne dane dotyczące sprzedaży Leon Cupra Seat na rynkach takich jak Niemcy i Wielka Brytania”.

Seat Ibiza Cupra: brak kolejne wersjeSeat Ibiza 2017: także zniknąć 3-drzwiowa i kombi ST

Więcej danych wynika, Matthias Rabe na Nowy Seat Ibiza 2017 To, że ciała trzech drzwi SC i ST rodziny też, i wymuszone przez popyt znikają. „Pierwszy z tych organów, sportowego trzydrzwiowego SC jest dostarczany z obszernie Seat Ibiza nowy obraz bardziej dynamiczny, sportowy i mięśni; w przypadku rodziny Seat Ibiza ST, przybycie mini SUV Seat Arona koniec 2017, nie tylko pomoże nam spełnić te sprzedaży, jednak przezwyciężyć poprzez otwarcie spektrum zainteresowanych klientów. "

Także to mówi nam, Rabe Nowy Seat Ibiza debiuty MQB platforma modułowa A0 w ramach Grupy Volkswagen, a to pozwala narzędzie Seat wygrana bezpieczeństwo -Więcej sztywno, dynamizm i przestrzeni życiowej. Włączenie większej liczby elementów bezpieczeństwo, Komfort i łączność jest wyceniony jak przyrost masy ciała sprawia, że ​​nie tylko zmniejsza przeciw projekcja Ibiza, który nadal sprzedawać dopiero pod koniec 2017 roku. Lightening zwykłą pracę w nowych pokoleniach zjada sprzęt do załadunku włączone, poza tym, że tym razem Nowy Seat Ibiza Jest on podobny do poprzedniego DOS najsłabiej mm długości i wysokości 1 cm słabiej chociaż rośnie znacznie szerokości. Mamy również zapowiada Rabe nie będzie znacząca ewolucja gdy zmniejszył homologowane zużycie, chociaż kierownik techniczny Seat mówi nam, że jeśli będą bliżej rzeczywistego zużycia zatwierdzonym uzyskane przez użytkownika.