Nowy Mercedes CLA od 31.500 euro

Mercedes CLA 2013, ceny w HiszpaniiMercedes CLA 2013, ceny w HiszpaniiMercedes CLA 2013, ceny w HiszpaniiMercedes CLA 2013, ceny w Hiszpanii

Mercedes-Benz CLA jest bez wątpienia jednym z głośnych premierach zaznaczyć gwiazdkę 2013. Zadebiutował na Detroit Motor Show 2013, niemiecka firma ogłosiła ceny na rynku hiszpańskim, które będą szczegółowo poniżej.

Ceny nowego Mercedes CLA

Mercedes CLA 180 (122 KM) - 31.500 euro

Mercedes CLA 200 (156 KM) - 33,800 euro

Mercedes CLA 250 (211 KM) - 42,700 euro

Mercedes CLA 200 CDI (136 KM) - 33.400 euro

Mercedes CLA 220 CDI (170 KM) - 38,300 euro

Mercedes CLA, ich tajemnice

Mercedes-Benz CLA dziedziczy język zamiaru najnowszymi produktami niemieckiej marki z cech estetycznych klasa A iz boku z pewnych podobieństw do CLS. Estetyka nowym prawie obojętny do praktycznie każdego miłośnika pogrubienie projektowania w samochodzie z funkcji sylwetka coupe, ale z ciała czterodrzwiowa. Słyszałeś to połączenie? Tak, masz rację, on premierę CLS w 2003 i możemy teraz rozważyć CLA jak jego „młodszy brat”.

CLA projekt Posiada wiele jasne szczegóły, jak na przykład maską w podłużne żebra, które jest zintegrowane z przodu pojazdu. Ani to niezauważone potężnego efektu przedniej kratki diamentu i konkretnej aranżacji grupach optycznych w kształcie pochodni. Opcjonalnie można też dodać panoramiczny dach Przesuwane duża, co uczyni wielkie wejście światła wpis wewnątrz.

Wewnątrz Mercedes CLA Jakość pokazuje w każdym z elementów, które go tworzą. Deska rozdzielcza przechodzi pięć dyfuzory dla powietrza wentylacyjnego, a integralnymi siedzeń przednich i tylnych siedzeń zwiększyć jego sportowy charakter.

Oprócz tych dwóch modeli estetycznych mruga, nowa Mercedes CLA Wyróżnia go przede wszystkim za wielkie osiągnięcie techniczne. Niemiecka firma ogłosił z wielką pompą rekord świata Współczynnik oporu Cx, tylko 0.23. Jeśli chodzi o wymiarach CLA wynoszą 4,63 m, przeciwko 4,29 m klasy A.

Silniki pomiędzy 122 i 211 KM

Mercedes CLA początkowo trafi na rynek z trzema benzynowy czterocylindrowy: the CLA 180 122 KM CLA 200 i 156 KM 211 KM 250 CLA (Te trzy silniki oferowane już w klasie A). Tymczasem dla tych, którzy wolą diesla, będzie oferowana początkowo tylko CLA 220 CDI 170 KM, za trzeci kwartał i oferty zostanie przedłużony do CLA 200 CDI 136 KM. Wszystkie silniki pochodzą z ręki sześciobiegową skrzynią manualną lub automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem 7G-DCT siedmiu prędkości.

Nie będzie sportowy AMG

Wierny historii marki, CLA również wersja sport opracowany przez specjalistów AMG. Wspomniany wariant odpowiedzi na imię CLA 45 AMG a według wszelkiego prawdopodobieństwa będzie napędzany przez ewolucję silnika benzynowego 2.0 turbodoładowany czterocylindrowy, którego końcowy wynik będzie ok 350 KM. Oczekuje się jej oficjalny debiut kolejnej edycji Geneva Motor Show, który odbędzie się w pierwszym tygodniu marca.

maksymalne bezpieczeństwo

Jako dobry Mercedes, bezpieczeństwo jest kolejnym z odcinków, w których CLA dać C-tych. Nie będzie on miał wiele układów napędowych pomocy, w tym najnowszej ewolucji Zapobieganie kolizji Assist , Że nowość chroni CLA nieszczęśliwych wypadków w niebezpiecznych sytuacjach typowym zakresie z prędkością 7 km / h (wcześniej, więcej niż 30 km / h). Jej możliwości techniczne, nie możemy przeoczyć możliwość wyboru nowej generacji trakcji trwałe integralną 4Matic zmienna dystrybutor moment.

co do zawiesiny, nowy CLA liczone z podwoziem typu rozpory i tylną oś wielokrotnego. kierowca może mieć kilka różnych ustawień napędowych, które będą miały wpływ różne parametry sprężyny i amortyzatory. Tak, to przewiduje się, że sportowa wersja (CLA 45 AMG all prawdopodobieństwo), będzie miał ciało obniżona 20 mm z przodu i 15 mm tył.