Będzie to Nissan Qashqai 2017, przekonaj się sam!

Nissan Qashqai 2017 zdjęciaNissan Qashqai 2017 zdjęciaNissan Qashqai 2017 zdjęciaNissan Qashqai 2017 zdjęcia

Pomimo legionu konkurentów, które pojawiły się w ostatnich latach, Nissan Qashqai nadal bronić zębami i pazurami jego lidera w segmencie kompaktowych SUV a rynek hiszpański pozostaje jednym z najbardziej aktywnych pod względem zamówień na ten model.

Nissan Qashqai 2017: bardziej wyrafinowane

Ale japońska marka nie spoczywa na laurach iw przyszłym roku zainicjuje Nissan Qashqai 2017 nowa seria, który zaprezentuje swój nowy przód, przez przeprojektowany deski rozdzielczej i wewnętrznych materiałów, które będą wyglądać lepiej i bardziej wyrafinowany dotyk, wraz z włączeniem nowe pomoce jazdy, jako system autonomiczny pół napędowe przeznaczone wyposażonych wersjach.

Z danych mamy z pierwszej ręki, oferujemy wyłącznie odtworzenie tego, co Nissan Qashqai 2017, w którym obraz będzie zwrócić uwagę bardziej ostre cechy. Jeśli twarz jest zwierciadłem duszy, nowa gama japońskiego SUV zaskakuje znacznie bardziej nowoczesny przedni, wprowadzenie nowego maskownicę z najnowszej ewolucji V Nissan zatrudnia zidentyfikować swoje najnowsze modele. Ten obraz zapisany wiele podobieństw wydany w Europie przez Następny Nissan Micra, model, który pojawia się w tych dniach w Paris Motor Show.

Nissan Qashqai 2017: bardziej wydajny i technologiczne

odnowiona Nissan Qashqai, Powinienem się u dealerów w połowie 2017 roku, będzie korzystał z taką samą strukturę jak w niniejszej sprawie, bez apriorycznych istotnych zmian dotyczących Oczekuje się gama silników. Mają te same uprawnienia, które do tej pory, chociaż niektóre z nich mogą mieć pewne „dostrajania” dla poprawy efektywności.

Ponadto, Nissan Qashqai 2017 Będzie on odpowiedzialny za markę w Europie Układ napędowy autonomiczny pół PROPILOT marka jest już używany w niektórych modelach w Japonii. Ta technologia „przeznaczony jest do pracy na jednym lane następującym” według Nissana. System, który działa między 30 a 100 km / h, kontroluje kierownicy, przepustnicy i hamulców, które mogą być sterowane automatycznie. również monitoruje odległość pomiędzy Qashqai i pojazdu z przodu, utrzymując w pasie autostrady krzywych nawet zdarzyć. Kiedy ruch zatrzymuje dla jakiejkolwiek przyczyny, PROPILOT spowolni SUV Japońska marka; i znowu, kiedy nadepnął na pedał gazu, system będzie ponownie przejąć kontrolę nad samochodem.