Tak będzie nowa Skoda Fabia i Volkswagen Polo 2017

Skoda Fabia i VW Polo: będzie to nowe narzędzieSkoda Fabia i VW Polo: będzie to nowe narzędzieSkoda Fabia i VW Polo: będzie to nowe narzędzieSkoda Fabia i VW Polo: będzie to nowe narzędzie

Bądźcie płodni i rozmnażajcie się. To wydaje się być hasłem podane przez Volkswagen Grupa kierunku rozwoju wszystkich nowych małych samochodów. Zaledwie kilka dni temu wyprzedziłem wyłącznym pierwsze obrazy (Wygenerowane komputerowo) i aktualności jak to będzie od marca nowy Seat Ibiza sprzedaży. Cóż, od sama platforma których premiery hiszpańskiego narzędzia, niemiecka grupa wyda się Kolejnych 6 samochodów trzy różne marki, wśród których będzie można znaleźć, na przykład, bezprecedensowe i mały SUV o nazwie Seat Arona, że ​​my już rozmawialiśmy. Ale, jak Ibiza, Nowa Skoda Fabia i Volkswagen Polo Oni z pewnością weźmie dużo głównej scenie.

Będzie to VW Polo 2017

Dlatego te dwa nowe narzędzia zostać uruchomiony po Seat Ibiza i również z tego A0 wyprowadzenie nowej platformie MQB Grupa Volkswagen. Pierwszy wylądować na rynku będzie nowy VW Polo 2017, które powinny ujrzeć światło wczesną jesienią Nowy przyszłym roku. Informacje, które do tej pory ogłoszono i przy wzrost wielkości nie mniejszej niż 20 cm, co wydłuży swojej długość do 4,17 metrów. Liczba ta reprezentuje kilka lat temu w segmencie samochodów kompaktowych.

Nowy Volkswagen Polo 2017, Podobnie jak we wszystkich nowych samochodach wychodzi i platformy MQB, ale również postawić większą lekkość. Tym razem, szacuje się, że niemiecki użyteczności zmniejszona o około 70 kg masy... w celu utrzymania ich wersji programu Access poniżej 1,000 kg. Nie byłoby źle, biorąc pod uwagę jej większe wymiary. Nad nim, także ma Volkswagen przewidywane uruchomienie innego potencjalnych klientów SUV można zobaczyć na zdjęciach, które oferujemy.

VW Polo SUV 2017Mechanicznie, Volkswagen Polo 2017 Zakres powinien zacząć Nowe silniki 3-cylindrowe: Czyli 1,0 TSI 70 KM lub 100 KM, co oczywiście podzielić się z innymi modelami z tej grupy. Powyżej oczekuje benzyna Nowy silnik 1.5 TSI Evo, z wariantów, który osiągnie 130 i 150 KM krok wejścia do przyszłości Polo GTI 2.0 Turbo z silnikiem 200 KM moc. Inną wielką wiadomością jest pojawienie się plug-in w wersji hybrydowej, benzyną 3 cylindra i inne elektryczne mechanicznych. Co ma wątpliwości, że najwyraźniej widoczny w ostatnich tygodniach Zasilanie Diesel stracił prawie wszystkie swoje znaczenie, chociaż rozpocznie liczenie na nową mechaniką 1.5 TDI. Zasoby wydaje się być wykorzystane w nowej technologii, ponieważ wszystkie plotki i wskazują na nowy Volkswagen Polo mógł liczyć na opcję z adaptacyjnym zawieszeniem i instrumentacji cyfrowej.

Tak będzie Skoda Fabia

Ze swej strony, nieco później przyjdzie Skoda Fabia. całkowicie nowe narzędzie Czech mógł inicjować i marketing na początku 2018 roku, uzupełniona przez Nowa pochodna SUV (Jak Seat Ibiza i Arona) Oraz polityka handlowa oraz szereg coś prostsze niż Polo.

Celem Skoda Fabia dla jego nowa jest jasny: zaoszczędzić na kosztach wytwarzania zaoferować jakości produktów w bardzo konkurencyjnej cenie na rynku, jaśniej niż VW Polo i Seat Ibiza nawet. Nasza pierwsza informacja, dlatego mówią już o mniejszej ilości opcji personalizacji, mniejszych silników do wyboru swoich braci Group (plug-in hybrid, na przykład, teraz wydaje się trudne do osiągnięcia), a tylko kilka linii urządzeń dobrze dostosowany tak, zwykłe żądania klienta.

Skoda Fabia 2018Oczywiście, podobnie jak jego bracia, Skoda Fabia rosną także znajdować się w okolicach 4,10 metrów długości, co powinno skutkować prawdopodobnie najbardziej praktycznym rynku użytkowy: nagrody, która zawsze chwalił. Simply Clever inteligentne rozwiązania Nadal zaskoczyć, podczas gdy silniki benzynowe 1,0 TSI muszą być zgodne praktycznie cały swój asortyment mechaniczną.

Miesięcy po przybyciu nowej Skoda Fabia i pod koniec 2018 lub na początku 2019 roku nawet, Przewiduje się wprowadzenie jej bypass SUV. Ten obraz powinien wyglądać w nowej Skody Yeti też, ale w mniejszym rozmiarze. Widząc sukces, który wydaje się mieć Skoda Kodiaq, SUV na pewno złapie pozycję priorytetową w zakresie Skoda. Ten nowy mały SUV, który do tej pory nie wyciekły nazwę, To będzie początkowo tylko w przednim napędem i szacuje cenę docelową i marka poniżej 15.000 euro. Wkrótce będziemy wiedzieć więcej nowości.

Możesz być także zainteresowany:

Kontrakty Skoda przybyć

VW przyszłość: więcej SUV i elektryczny

Plany siedzeń aż 2019