Nowy Opel Zafira 2016: pierwsze zdjęcia i oficjalne dane

Nowy Opel Zafira: minivan odnawia się we wrześniuNowy Opel Zafira: minivan odnawia się we wrześniuNowy Opel Zafira: minivan odnawia się we wrześniuNowy Opel Zafira: minivan odnawia się we wrześniu

Opel oni już ochrzczonych. wezwanie „Salon na kołach związanych” i widział co oferuje, nie ma wątpliwości, że z nowym Opel Zafira 2016 ten jest spokrewniony z najbardziej technologicznie i zaawansowanych. Weźmy teraz najlepszy najnowszej marki (czytaj Opel Astra), co wygląda jak ostatni próbując odebrać minivan w formacie wyraźnym spadku sprzedaży. W rzeczywistości, dla pokoleń (aw 2018) Wygląda na to, że model spowoduje SUV pojęcia ... ale nie desmerezcamos chwili tylko atrybuty, które nadal oferują tego typu pojazdu.

I to, że nowy Opel Zafira On ostatecznie przekształcony z Ten nadchodzący wrzesień (Po przyjeździe w salonach) w rodzinie najbardziej zaawansowany i wszechstronny. Nie ma wątpliwości, że szlifuje projekt, teraz z nowymi reflektorami, które łączą z grillem, dołącza nowy chromowany pasek z logo rzeźbiony, światła dzienne w kształcie dwuskrzydłowe, koła się więcej i bardziej wyraźnych etapów kół. wygląd sportier, bardziej dynamiczne funkcje. Ale, jak w każdym minivan, najlepszy pochodzi z wewnątrz.

Cenią swój samochódOpel Zafira 2016: Inside

Nowy Opel Zafira Przedstawia pozycji i zupełnie nową deskę rozdzielczą jazdy, co eliminuje wiele ze swojego dawnego botonera i zastępuje ekran multimedialny, dawniej usytuowany w górnej części konsoli środkowej dla bardziej zintegrowanego, niskim i dużym ekranie dotykowym. Teraz mierzy 7 cali i opiera się wzór na Tabletki wysokiej klasy. Opel Zafira oferuje dwa rodzaje Systemy multimedialne IntelliLink Najnowsza generacja pełna łączność: wersji 4.0, kompatybilny z urządzeniami firmy Apple i Android Auto carplay; i Navi 950, i system nawigacji włączone. Nie brakuje, oczywiście, powiązane usługi mobilności oraz pomoc osobista OnStar, automatyczna reakcja w razie wypadku i punkt dostępowy WiFi 4G LTE podłączyć do 7 urządzeń, po jednym dla każdego pasażera.

Tak, ponieważ nowy Opel Zafira będzie nadal zapewniać zdolność do 7 pasażerów we wnętrzu bardzo starannie i rozwiązania najbardziej inteligentny. Począwszy od przodu, sportowe fotele ergonomiczne certyfikowane przez AGR i regulowany 6 sposób jak w Astrze, przedział jest najbardziej modulable. Oferuje do 30 dziur i utrzymuje swoją przednią konsolę środkową FlexRail, o dużej pojemności szuflada między przednimi siedzeniami i porusza się na szynach aluminiowych. oferuje także system „lounge siedzenia„Który pozwala 2. rzędzie można złożyć i obrócić centralną obsługę, aby stać się fotele podłokietnik przyczepne, które również mogą poruszać się tam iz powrotem. 3 rzędzie, Tymczasem Jest całkowicie składany jeżeli nie są używane pod podłogą bagażnika, aby stworzyć płaską powierzchnię. Tak więc, z pięcioma siedzeniami, Zafira zapewnia minimalnej objętości 710 litrów tułowia, zdolny wzrosła do 1860 litrów.

Opel Zafira 2016Nowy Opel Zafira nadal zaangażowana szczegóły praktyczne jak Zintegrowany system FlexFix rower (Zdolne do przenoszenia się do czterech), ale także dodaje więcej turze technologii. MPV teraz wprowadzone, na przykład, Adaptacyjny system oświetlenia z LED reflektory AFL, z 9 różnych funkcji: światła miasta, drogi, krzywa, manewr cofania eko turystyki więc ... Obejmuje ona również nową generację przednia kamera Opel Eye, z systemem rozpoznawania sygnału, wskaźnik odległości bezpieczeństwa, Forward Collision Alert, ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, który jest automatycznie aktywowany powyżej 60 km / h. I nawet ma Nowy adaptive cruise control i Adaptacyjny układ zawieszenia z ciągłą kontrolą FlexRide zawieszenia. Wszystko też, aby zapewnić lepszą dynamikę, większą precyzję.

Opel Zafira 2016: Silniki

Technologia nadal Sekcja mechaniczne Opel Zafira Zakłady go będzie tylko minivan w swojej klasie Jest oferując pełny silniki benzynowe zakres, olej napędowy, LPG i CNG. Wśród jego wersjach benzynowych, wyróżniają się szczególnie nowa Opel Zafira 1,4 Turbo 120 KM 140 KM 1,4 Turbo, dwa silniki zauważyć ich miękkość i sprawnego funkcjonowania.

już diesel, nowy Opel Zafira będzie mieć wersje, które zaczynają z tylko 4,0 L / 100 km zużycie. Uzupełniają ofertę 1.6 CDTI 120 KM 136 KM 1,6 CDTI i górnej 170 KM 2,0 CDTI moc utrzymuje top. W skrócie, to bardzo kompletny minivan że urodzą się jesienią kontynuować tą nazwą Zafiry Został on wprowadzony w 1999 roku i sprzedał około 2,7 miliona Zatrudnić na całym świecie. To okaże się, czy przyszłość Zafira 2018 będzie podobny do obecnego Zafira.

Możesz być także zainteresowany:

Opel Meriva przyszłość: nowa generacja SUV w 2017

Opel GT Concept, mamy w przyszłości Opla

Testowaliśmy nowy Opel Astra Sports Tourer