Mitsubishi ASX 2017: Nowa konstrukcja i wiele więcej …

Mitsubishi ASX 2017: Nowa konstrukcja i wiele więcej ...

ASX Mitsubishi jest bohaterem w Beijing Auto Show w dniach od 25 kwietnia do 4 maja. japoński SUV, produkowane w chińskiej ziemi, otwiera nowy front styl, który spotkał się w listopadzie ubiegłego roku w Sali Los Angeles.

Przedni obszar, który jest odnowiony, z bardziej agresywny wygląd czuły Stylistyka „Dynamiczna Tarcza” możemy już zobaczyć w innych modeli japońskiej marki, takich jak Mitsubishi Outlander. To nowość w Mitsubishi ASX wyposażony w studni Zaktualizowane felgi 17-calowe.

odnowiona Mitsubishi ASX nie będzie sam w stać Mitsubishi w Pekinie. Nie będzie również Outlander Outlander PHEV i plug-in hybrid, Mitsubishi Pajero, a Pajero Sport oraz Mitsubishi Lancer EX, dwa ostatnie modele są również produkowane w chińskiej ziemi.

ASX Mitsubishi jest obecnie sprzedawany w Hiszpanii, z własnym przodu inny niż w USA i Azji, z Cena bazowa od 20,900 euro. W sumie one sprzedawane w Hiszpanii trzy różne wersje mechaniczneDwa napędowy, ASX 160 di-114 KM 220 di-ASX 150 KM i benzyny ASX 160 SDE MPI 117 KM.

Możesz być także zainteresowany

Mitsubishi ASX: nowa wersja 160 DI-D

Mitsubishi Space Star, na sprzedaż w Hiszpanii

Mitsubishi rzeczywiste zużycie, cała prawda o zużyciu swoich samochodach

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo