Nissan Qashqai 2017 vs 2014: zmienia SUV najlepiej sprzedających

Jest to nowy Nissan Qashqai 2017Jest to nowy Nissan Qashqai 2017Jest to nowy Nissan Qashqai 2017Jest to nowy Nissan Qashqai 2017

Potem przyszedł wielki ohyda na Geneva Motor Show 2017. To było w formie duże sportowe, jako ostatni Ferrari, powrót Alpine lub nowego Audi RS 5, a także imponujące prototypów lub sprzedaży jak Seat Ibiza lub Opel Insignia ... że jeśli widzieliśmy wcześniej. Jednakże, wielka bomba najważniejszym wydarzeniem roku w samochodzie przyszedł z premierą nowego Nissan Qashqai zaskoczenia. Rzadko dziś, ale nie miał nawet wyciekły zdjęcia dni przed inauguracją.

Ponieważ Nissan Qashqai model, który całkowicie zrewolucjonizował kategorię SUV, i oczywiście spopularyzował, jasne jest, że to musiał być gwiazdą. Ponieważ oprócz pozostaje SUV sprzedawany w Hiszpanii więcej 4 lat nieprzerwanie. Wraz z wydaniem w tym roku z wielkim Seat sprzedaży rywalami takimi jak Ateca lub Peugeot 3008, i wzrost modelach takich jak Hyundai Tucson lub Kia Sportage, powinien wykonać ruch. I robi twarz skok Ten odnowiony rynek następne lato. Nie jest to nowa generacja, ale zmiana, tak od ognisk Genewie i jej działalności szalonego, nadszedł czas na sprawdzić, ile i jak zmienia. I za to, nic lepszego niż to zobaczyć bezpośrednio na zdjęciach: przesunąć ramę środkową, aby przejść z jednego do drugiego wariantu.

Nissan Qashqai 2017 vs 2014: naprzód i zmienia profil

tutaj jego przywódcy mówią, że to, w czołowy, gdzie Nissan zainwestował więcej odnowić Qashqai. I oczywiste. Ale w zasadzie utrzymuje swoją konstrukcję kratki, praktycznie wszystko się zmienia, wychodząc z nowymi optyka ze zintegrowanymi diodami LED, ale również w zderzak i kaptur. Oczywiście dalsze zmiany są widoczne w profilu, gdzie sylwetka jest prawie taka sama, chociaż widzimy nowe wzory kół 17, 18 i 19 cali. Sędzia dla siebie na zdjęciach.

Nissan Qashqai 2017 vs 2014: zmienia się za

Jeśli chodzi o tylny, Nissan Qashqai 2017 zawiera również nowe odcienie, ale mniej ważne. piloci, tłoczone, modyfikować ich wygląd i aerodynamiczne ulepszenia zostały również ogłoszone z nowymi elementami w ich niskich zaoferować wielką Cx 0,31. Również to cechy nowych deflektory przednich.

Nissan Qashqai 2017 vs 2014: zmiany wewnątrz

szacunek do wnętrze, Celem działu projektowego Nissan gwarantuje staraliśmy się osiągnąć teraz sportier wygląd, więcej premii. Aby to zrobić, nowy Qashqai 2017 poprawiła pewne wewnętrzne elementy, które wpływają na ogólną percepcję jakości, takie jak Materiały i kierownica podjęte teraz ostatni Nissan Micra, ze spłaszczonym dnem i bardziej intuicyjne sterowanie wielofunkcyjnych. Z kolei wejdzie do Tekna wykończenie +, z kubełkowe fotele tapicerowane nappa nowej faktury i szczegółowych tekstur, które składają się na bardziej luksusowe wnętrze. Zapewniamy również, że osoby odpowiedzialne będą przyjdzie Nowe Audi zespół Bose, i pracował intensywnie w poprawić izolację akustyczną w pojeździe: nie większe tłumienie dźwięku napędowego w desce rozdzielczej, tylna szyba i grubszy materiał pochłaniający dźwięk.

Nissan Qashqai 2017 vs 2014: zmiany techniczne

Ostatecznie kończąc więc nie widać, new Nissan Qashqai 2017 zapowiada również ulepszenia do jego rozwoju dla lepszej dynamiki i większego komfortu. Mają nowy układ kierowniczy i zawieszenie strojenie, natomiast przede wszystkim dążyć teraz Asystent bezpieczeństwa aktualizowana. Przedni układ unikania kolizji, na przykład, ma teraz wykrywania i ostrzegania tylny ruch poprzeczny, gdy sól jest dodawana do góry za miejsca parkingowego dla pieszych. I oprócz wszystkich znanych kamer monitoringu peryferyjnych, ślepej plamki, zmęczenie detektorem, znaków drogowych i czytnik pasa ostrzeżenia wyjazdem, pochodzące z aktywnego korekty trajektorii w PROPILOT programu kierunku jazdy automatycznej.

co do silniki, żadne zmiany nie są ogłoszone w Nissan Qashqai w fazie rozruchu. Benzyna Zakres otworzyć sam 1.2 DIG-T 115 KM Moc, która będzie według DIG-T 163 KM. Diesla, 1,5 dci 110 KM Będzie również współistnieć z góry 1,6 dci 130 KM. Nie zabraknie oczywiście podręcznika i automatycznych opcji Xtronic transmisji i warianty 4x2 i 4x4.

Możesz być także zainteresowany:

Wszystkie nowy SUV przyszłych mediów

Nissan Qashqai sukces w liczbach

SUV Porównanie: Seat Ateca przeciwko wszystkim