Potwierdzone! Lada Niva, staje się mitem

Lada Niva: odrodzenie w 2018 roku?Lada Niva: odrodzenie w 2018 roku?Lada Niva: odrodzenie w 2018 roku?Lada Niva: odrodzenie w 2018 roku?

Podstawa Ścierka Dacia -OR Sandero, że ten sam DA-służy jako punkt wyjścia tylko nowoczesny SUV, z którym dzisiaj stanowią AvtoVAZ: Xray. Jest to część zakresu tego producenta z innych samochodów jak Lada Vesta, Granta, Kalina, Largus i ... NIVA!

Tak, zarówno w Rosji, jak iw innych krajach, takich jak Hiszpania -Tutaj następująco 4x4- Lada do sprzedaży ten legendarny SUV was'm tu szczególnie w późnych latach 80. i na początku lat 90-tych, kiedy to zostało sprzedane z wyniszczającej argument: cena od 999.999 peset (6.010 euro) - urodził się, gdy kraj był ZSRR i że w tym roku, włączy 40 lat w produkcji.

Lada Niva To wszystko było egzotyka w swoich złotych lat, gdy nie ma na sobie pole samochodów, jak w jego przypadku, miał samonośną podwozie -such jak obecnie dzieje się z SUV-, używany jako punkt wyjścia do opracowania jednolitego platformy turystyki o Fiat 124 w przypadku Niva- i jego zakresu oni upodobnić wyłącznie silniki benzynowe jednak znacznie diesla miał konwersji.

Wydajne i Ciągłości spędził rok w okapie i wreszcie AvtoVAZ -The firma, która produkuje i Renault jest największym akcjonariuszem wydaje się, że zapadła decyzja, aby nadać mu zasłużoną przejścia na emeryturę to SUV. CEO firmy, Nicolas Maure, potwierdził, że jego firma jest już ciężko pracuje nad nową generacją tego samochodu z widokiem na XXI wiek. Zwróćmy uwagę w tym względzie, że najnowszy prototyp SUV-podobnych wymiarach zaprezentowane przez markę, w sierpniu ubiegłego roku, był to XCode Lada, więc równie dobrze można wyglądać lub być bezpośrednio ten model ze względu na wierność, z jaką samochody tej marki przejść od bycia samochód koncepcyjny do samochodu produkcyjnego.

Oczywiście, w celu skorzystania z synergii biznesowych w celu zmniejszenia kosztów produkcji substytutu Lada Niva nie uciekać się do określonych zasobów, ale konstruktywne elementy wspólne dla samochodów innych marek konsorcjum byłyby wykorzystywane. W tym przypadku, mimo że wygląda dużo, co można znaleźć w Lada Niva byłyby dzielone z Dacia Duster, że nie zaszło za pewne nawet mieć taką możliwość. Nawet niektóre media, które zostaną odrzucone jako dobrze.

Lada X-CodeCo wydaje się prawdopodobne, że w przyszłości Lada Niva (przynajmniej o tej nazwie w rosyjskim rynku) będzie w sprzedaży w przyszłym roku i, w przeciwieństwie do obecnego, to byłoby na sprzedaż Nie tylko ciało trzydrzwiowy, ale również pięć.

Pod koniec ubiegłego roku, akcjonariusze AvtoVAZ jest na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu zatwierdziła dodatkową emisję 3,3 mln akcji i rekapitalizacji spółki o wartości 1,1 mln euro. Renault i jego partnera Nissan wyraził poparcie dla planu i zobowiązała się do zakupu akcji o wartości 350 mln euro, ruchy takie, że poparłby wprowadzenie nowych modeli, takich jak Łada.

obecnie Chevrolet Rosja nie ma już w swojej ofercie z Chevrolet Niva, Model, którego produkcja rozpoczęła się w 1998 roku joint venture z AvtoVAZ i faktycznie została formalnie uaktualniona wersja Lada Niva lub, jak to było również znane tego modelu, VAZ 2121; w tym w odniesieniu do silnika 1.7 dla lokalnego rynku. Do tej pory pokazano prototyp w sierpniu 2014 roku Chevrolet ich przyszłość Niva, nie zostało wprowadzone do produkcji.

Możesz być także zainteresowany

- Lada X-Code, przyszły mały SUV Rosyjski

- Lada Niva miejskie: klasyczny odnowiony