Wszystkie nowe małe samochody 2017: Revolution!

Samochody użytkowe przybywający w 2017 roku, marka markiSamochody użytkowe przybywający w 2017 roku, marka markiSamochody użytkowe przybywający w 2017 roku, marka markiSamochody użytkowe przybywający w 2017 roku, marka marki

I wkrótce pożegnać 2016 i, po dokonaniu w roku przez kilka dni mamy zamiar, nadszedł czas, aby rozpocząć łudzić ciebie. i co przybywa w 2017 roku wiele nowych funkcji samochód. W najbliższych dniach będziemy wiedzieć, że ze wszystkich segmentów, ale dzisiaj zaczęliśmy z nowych narzędzi, które przychodzą. Należy pamiętać, reklamowane i Nowy Seat Ibiza, VW Polo, Ford Fiesta, Nissan Micra, Kia Rio...Ponad 20 nowych produktów! Liczyć je wszystkie w porządku alfabetycznym.

Automatyczne Citroën C3. W marcu.

przybysz Citroen C3 otrzymać całym pierwszym kwartale tego roku ważną nowość: automatyczna skrzynia biegów, można połączyć ze swoich najbardziej popularnych silników. Możemy szybko doprowadzić.

citroen C3Citroën C3 Picassa. W październiku.

Nowy Citroen C3 Picasso Będzie on produkowany w Hiszpanii, w General Motors roślin Ma w Saragossa, wraz z Opel Crossland X (Zastępca Meriva). Oba modele są zamontowane na sama platforma i akcji wiele komponentów.

Fiat 500L. W kwietniu.

to mały minivan Włoska marka otrzyma kosmetycznych zmian wewnątrz i na zewnątrz, jak również poprawę wyposażenia. A „lifting” od zawsze interesująca Fiat 500L, które będą miały wpływ również modele Trekking and Living.

Fiat Panda. We wrześniu.

Włoski praktyczna użyteczność właśnie otrzymał niewielką aktualizację, ale następnym upadek i wyda nową generację. całkowicie Nowy Fiat Panda, Należy zatem na sprzedaż we wczesnych stadiach 2018.

Ford FiestaFord Fiesta. W czerwcu.

Ósma generacja popularnego Forda Fiesta, jeden z wielkie innowacje roku. Bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek, Nowa Fiesta będzie miał luksusowe wykończenie Vignale, nowy wariant z jasne SUV akcent Party nazywa Aktywny, i nie ominie ustawienia sportowy ST-Line.

Hyundai SUV segmentu B. we wrześniu.

Hyundai Ważnym wydarzeniem w roku 2017 wkrótce rozpocząć. Już marka oficjalnie potwierdzone że we wrześniu 2017 roku, pokazują się publicznie z Nowy mały SUV zmierzające do rozwijającego się segmentu samochodów.

Kia Rio. W kwietniu.

dłużej (Łącznie 4,06 m) Szerokie i nieco niższa będzie Next Generation Utility Kia Rio, czwartego, które istnieją tylko w wersji 5-drzwiowej to czas. Nowe Rio włączy Nowoczesne turbodoładowaniem trzycylindrowy 1,0 T-GDI, która jest już dostępna w Kia CEE'D w dwóch poziomach mocy: 100 120 HP. Under 1.2 atmosferyczne 84 CV będzie oferowana. w diesel, nowe Rio będzie pochodzić z mechanicznym 1.4 70 90 CV. Sportowy wykończenie GT Linia będzie oferowany z trzycylindrowy silnik o mocy 120 KM oraz diesel 90.

Kia RioKia Picanto. W kwietniu.

trzecia generacja Kia Picanto mały miejski. nowa 1,0 silnik trzycylindrowy Stanie się jednym z naturalnych mechaniki tej koreańskiej obywatela. Wewnątrz, ale również pobiera prąd linii wzorniczych i wokół dużego centralnego ekranu reszta deski rozdzielczej zostaną zdefiniowane.

Kia Rio SUV. W październiku.

Bardzo niewiele wiadomo o innych Kia rozpocznie nowy SUV w segmencie samochodów w 2017 roku. Opiera się ona na tym samym struktura Hyundai, i tak, moment nazwa jest nieznana. Renault Captur, Nissan Juke i Peugeot 2008 już mają nową konkurencję ... i bardzo poważne.

Nissan Micra. W marcu.

nowy i rewolucyjny Nissan Micra już wkrótce na rynku. debiuty udostępnianie platformy i silniki z Renault Alliance takie jak uraz głowy napędowego 0,9 i 1,5, zarówno 90 KM, a także dążenia do odzyskania obecności wśród narzędzi, za którą będzie dostarczać przestrzeń, niskie zużycie energii, połączeń do ostatniego i jazda słuchowych opartych na kamerach obwodzie. elementy akcji o następnym Renault Clio, ale projekt i strojenie jest całkowicie Nissan.

Crossland X. Opel w czerwcu.

Opel zmienił tempo wymień Meriva i zamiast kompaktowego MPV użytku opracowała Crossland Xa Narzędzie, które wchodzą pod samochód Mokka X i zostanie zbudowany w fabryce w Saragossie od A Platforma wspólnie z następnego C3 Picasso.

Renault Zoe Z.E. 40. stycznia br.

Renault narzędzie elektryczne uruchamia nową baterię bardziej zdolny, prawie dwukrotnie użytecznej pojemności (nie mylić z maksimum, którego Renault nie raportu), że został przy użyciu tej pory: 41 kWh względem pierwotnego 22 kWh dla nowego Renault Zoe.

Renault ZoeSeat Ibiza. W maju.

Niewątpliwie nowy Seat Ibiza będzie jednym z wielki nowy rynek roku. Wiosną będą pochodziły piątej generacji tego modelu, aby zwolnić platforma MQB A0. To będzie większe, Mieszanina Seat Leon Seat projekt i Ateca , wiele opcji łączności i niższe zużycie silników. wezwanie najlepiej sprzedających narzędzia dziś.

Seat Arona. W grudniu.

inny Istotną innowacją, która przyjdzie Seat. Będzie ona odejść Na podstawie nowej generacji ich sprzedaży Ibiza. Nowy Seat być Arona SUV, która będzie atakować niewielki segment być umieszczony poniżej Ateca jako drugi SUV członka. Będzie zatem Nissan Juke rywal, Honda HR-V, Renault Captur i firma powinna mierzyć do około 4,20 metrów.

Seat AronaFortwo Forfour i elektryczne. W styczniu.

mądry Jest mocno zaangażowana w zakład wypełnione przez samochód elektryczny. Nowe wersje swoich modeli elektrycznych Fortwo i Forfour uderzają one na rynek w tym roku. doskonały zasięg i czas bardzo mocno obietnic doładowania.

Suzuki Ignis. W lutym.

Suzuki Ignis wraca na rynek, i prawie 10 lat później stać się nowy mały SUV dla segmentu motoryzacyjnego. To również będzie pochodzić z silnika z mikro-hybrydyzacji. bardziej atrakcyjne i wiele Pokazany Aspiracje 'off-road': Jest oferowany jako opcja 4x4 trakcja 'Allgrip Auto'. Obietnic.

Suzuki Swift. W maju.

nowa Suzuki Swift zaprezentuje nie tylko dla poprawy poziomu mechanicznej, ale również nowe opcje łączności, które oferują, jak również dla Wnętrze o wyższej jakości materiałów.

Suzuki Swift Sport. We wrześniu.

model Suzuki Swift znajdą się również ich szczególnej wersji Sport, który trafi na rynek kilka miesięcy później. Jest to jeden z Najbardziej pożądana SUV o doskonałej relacji między Ceny i wyposażenie.

Toyota Yaris. W lipcu.

Nie ma dokładnej daty, ale wiemy, że w trakcie roku odsłonić nowej generacji Toyota Yaris. Jak działo się na innych okazjach wariant hybrydowy powinien przybyć wkrótce, pewnie ze zoptymalizowanymi baterie, bardziej wydajny i większej roli przewodnictwa elektrycznego.

Volkswagen Polo. W listopadzie.

szósta generacja Nowy Volkswagen Polo będzie wyglądać bardziej niż kiedykolwiek Golf, w najmniejszym rozmiarze i będzie wzrastać do około 4.17 m długość. Tym razem Będzie on oparty na platformie MQB, więc powinieneś dostać oszczędność wagi 70 kg, Najlepsza dynamika, komfort i efektywność.

VW Up! GTIVolkswagen Up! GTI. W grudniu.

prawie 115 KM z silnikiem trzycylindrowy 1.0 TSI, 6-biegowa manualna lub 7-biegowa DSG, zostaną przedstawione wkrótce nowy Volkswagen Up! GTI. On dalej ważyć mniej niż 900 kg, i będzie jednym z najbardziej błyskotliwy i emocjonalnego miejskiej bieżącej sceny.

Możesz być także zainteresowany:

Bestsellerowej testy użyteczności

Najlepszym narzędziem do mniej niż 13.000 euro

Najlepsze narzędzie można kupić