Nowy 2017 Volkswagen Touareg SUV i jego rywale …

Nowy VW Touareg 2017 przed jego konkurentamiNowy VW Touareg 2017 przed jego konkurentamiNowy VW Touareg 2017 przed jego konkurentamiNowy VW Touareg 2017 przed jego konkurentami

Przewidywany przez Volkswagen T-Prime koncepcji, następny Volkswagen Touareg będzie większy, zwłaszcza szerokość, i estetyki, które nie powinny być bardzo różni się od tej koncepcji samochodu. Będzie niższy, skorzystają z bardziej dynamicznych proporcjach z żebrem poprzecznym bardzo oznaczonego w obszarze tylnych skrzydeł, aby osiągnąć emocjonalną dotyk w tej dziedzinie co wydaje się bardziej umięśnione ciało. grupy optyczna technologia LED, chociaż świateł dziennych T-prime, które obejmowały poziomy pasek świetlny, który biegł szerokość ogromnym grillem, nie dotrze do serii.

Opiera się ona na nowa architektura MLB Evo -the sam z Audi Q7-, zmniejszenie masy ciała, i obejmie znacznie większe obciążenie technologiczne. Będzie on odpowiedzialny za wprowadzanie nowych technologii i System wreszcie infotainment marka, dlatego nie wolno nam zapominać, że Volkswagen Touareg obejmie lukę pozostawioną przez Volkswagen Phaeton, działając jako flagowy. Dlatego w przyszłości mógłby oferować luksusowe ustawienie 4 pasażerów, z różnych materiałów i wykończeń do konwencjonalnych wersji 5-osobowych. Co widocznie Nie będą wersje 7-osobowa (Dla niego będzie to długi rozstaw osi Tiguan).

Ten wyrafinowany samochód będzie elementy wyposażenia bezpieczeństwa i pierwszej kolejności, asystentów jazdy oparty na radarze, przednią kamerę i przeglądarki również poprawić wydajność i komfort. Będzie to debiut System utrzymania ewoluowały Aktywny Lane, rozszerzony z kamer i czujników optycznych do wykrywania pobliskich obiektów, a także asystenta parkowania na odległość. Nowy większy ekran, wraz z komorami rozszerzonych obwodowych (z funkcją HDR i rozdzielczość), ułatwi manewry parkingowe.

Nowy Volkswagen Touareg, bardziej SUV

Każda nowa edycja Volkswagen Touareg to spadła do użytku drogowego, pozostawiając opcję Ustawienia bardziej rustykalny. Oczywiście, dzieląc platforma z Audi Q7, Można wykorzystać elementy, takie jak zintegrowane zarządzanie, stabilizując elektromechaniczne i elektryczne turbo.

W przypadku LOAS mechanicznych diesel, przedziału z uruchomieniem silnika V6, i utrzymać V8 zaoferować więcej wyłączności i wydajności, ale również będzie kilka poziomów hybrydyzacja, z 2,0 TSI benzyny do oleju napędowego „plug-in” (Plug) pod warunkiem, ze zintegrowaną zmianą silnika elektrycznego. Teraz przyjrzyjmy się, jak rywale zmierzą się w zaledwie rok.

Audi Q7Audi Q7: najbardziej kompletny?

Audi Q7 Jest to jeden z najbardziej kompletnych pojazdów bez wątpienia rynek. To był jeden z Duży SUV w niedawno odnowiony, Poprzez zwiększenie jego zasięgu nie tylko poziom mechanicznej, ale także ze wszystkimi rozmieszczenia technologicznego we wszystkich dziedzinach rozrywki, bezpieczeństwo, pomoc kierowcy ... To jest wielki SUV więcej niż 5 metrów który jest dostępny na rynku z ceną 62,590 euro. Można odczytać test na link.

Audi Q7

BMW X5BMW X5: wielki rywal

Niewątpliwie BMW X5 to kolejny duży rynek SUV. W niemieckim modelu możemy znaleźć szereg że praktycznie wszystko, od wysokowydajnych wersjach z napędem na tylne koła, aż do sportowy wariant X5 M, Do wtyczki hybrydowej załadowanego. Jest ona dostępna po cenie 60.000 euro i oferuje wersje zasilania pomiędzy 231 i 575 KM. Zużycie 3,3 l / 100 km do homologować ich mieszańców do 11,1 l / 100 km sportiest.

BMW X5

Ford EdgeFord Edge: popularna alternatywa

Cena, wielkość i konstrukcja to tylko niektóre z zalet tego Duży SUV Ford, jednak jej zakres jest zmniejszona do mechanicznego tylko dwa silniki dla naszego rynku, z dostroić według gustów europejskich: oferuje 180 lub 210 KM. Jej cena waha się między 43.425 i 57,925 euro.

Ford Edge

Volvo XC90Volvo XC90: zadawanie alternatywę

Volvo XC90 zmieniła się całkowicie w jego nowa generacja. Volvo została wydana w nowej pLabsolutnie innowacyjny skalowalne Ataforma, Plus wiele nowych elementów i nowe wersje zabezpieczeń mechanicznych, takich jak wariancie hybrydowym T8 Twin Engine. Ten duży SUV mierzy 4,95 m, Oferuje on ogromną kabinę z do 7 miejsc i jest dostępny w handlu od 53,900 euro. Link można także przeczytać test.

Volvo XC90

Możesz być także zainteresowany:

Test Volkswagen prąd Touare

Wszystkie samochody Volkswagen

Volkswagen Golf 2017, pierwsze dane i zdjęcia