Toyota RAV4 2017: więcej standardowe wyposażenie dla SUV

Toyota RAV4: modernizacje maszyn w całym zakresieToyota RAV4: modernizacje maszyn w całym zakresieToyota RAV4: modernizacje maszyn w całym zakresieToyota RAV4: modernizacje maszyn w całym zakresie

zasięg "Model roku 2017" SUV Toyota, RAV4, w grudzień 2015 została zaktualizowana, to jest teraz dostępna w salonach marki. Od teraz, pakiet bezpieczeństwa Toyota Bezpieczeństwo Sense będzie oferowana jako wyposażenie standardowe seria. Toyota Bezpieczeństwo Sense Obejmuje ona System przedzderzeniowej samochody wykrywające przeszkody i piesi, układ wcześniej o możliwości wystąpienia awarii, ostrzega nas z sygnałów dźwiękowych i świetlnych, a jeśli kierowca nie zareaguje, a system zapewnia kolizji lub wypadku, jest w stanie zwolnić i zatrzymać samochód autonomicznie. Obejmuje ona również System rozpoznawania sygnału Ruch, przypominając nam o ograniczeniach prędkości i pewnej informacji o dokładnym miejscu, w którym krążą; mimowolne ostrzeżenie pasa, Brzmi ostrzegając nas, kiedy krok na linii wyznaczających pas ruchu, gdzie kręciliśmy, a automatyczne światła zmiana przejście systemu / droga, która automatycznie zarządza kroki od krótkich do długich i odwrotnie, jeśli wykryje wolną drogę lub inaczej zajęte lub poprzedzającego ruchu.

Toyota RAV4

kontrola adaptive cruise który uwzględnia samochody przed nami w naszym pasie i re-przyspieszał i zwalniał w zależności od stanu drogi i Czujniki parkowania z przodu iz tyłu, Są one również częścią wyposażenia seria z Toyota RAV4 "Model roku 2017". RAV4 hybrydowym zamontuje w standardzie System audio JBL w ukończeniu wykonawczy i wykończeniowe awansować, reflektory LED stać się częścią Napęd hybrydowy pakiet, obok felgi aluminiowe 18" i zaciemnione tylne szyby.

nowy Toyota RAV4 będzie nadal oferować widmo mechanika Prąd, który zawiera wersję benzyna (150) jeden diesel (150D) i innych hybryd (Hybrydowy). że od benzyna Posiada silnik 2,0 150 KM i BMW źródło 2,0 i 143 KM diesel. z 197 KM ma hybrydowy. benzyna To jest zawsze 4x4; 4x2 diesel i zarówno możliwości transmisja Jest oferowany w hybrydowy.