Dacia Duster, pięć powodów, aby kupić

Dacia Duster_5 Powodów do kupnaDacia Duster_5 Powodów do kupnaDacia Duster_5 Powodów do kupnaDacia Duster_5 Powodów do kupna

Za zgodą Nissan Qashqai, nie ma wielu innych SUV z poziomu sprzedaży na naszym rynku jako stabilne, zachowując do lat honorowym miejscu w rankingu SUV: Zawsze w pierwszej piątce najlepiej sprzedających. Jej poziom przelotowa jest również znacznie bardziej stabilny niż kilka bezpośrednich konkurentów, których większe lub mniejsze cykle popytu czasami reaguje: oferty, aktualizacje wahać, itp Nieświadomy promocjach, z jasnymi rachunków, z dobrze zorganizowanego i określonym przedziale A, Duster zakres To nie zatrzymał się rozwija i poczyniła znaczny portfel klientów, bezpiecznie, zobaczyć go więcej niż w najniższej cenie na rynku. Oto kilka powodów, dlaczego miałbym kupić mi Dacia Duster.

Dacia Duster: za swoją cenę, ale jest to naprawdę tak niskie?

Tak, ale to zależy. Prawdą jest, że Dacia ma zaszczyt zaoferować SUV o najniższej cenie całego rynku z jego wersji 1,6 benzynowy 115 KM mety podstawy. Można ją kupić przez 10900 euro. Jego silnik, aktualizowany w latach, ale powinna ona być tak mocna, jak w pozostałej części samochodu, ale jest silnik benzynowy o wiele bardziej efektywne, przyjemne i zalecane, 1,2 TEFC 125 KM. Masz go w wersjach 4x2 i 4x2 15,980 euro 13,980 euro. Jest to znacznie ciszej śmigło i, jeśli to możliwe, także bardziej wyrafinowane. Duster sprawia, że ​​o wiele bardziej przyjemne i szybciej i wydawać mniej, ale jest to również miotający więcej "elementy" 1.6: o małej pojemności, jego 125 KM pochodzą z nadmierną prędkością, choć nie należy martwić się o wiarygodności marki Dacia za każdym razem, przynajmniej w tej chwili, jest zachwalanie swoich samochodów 5 lat gwarancji - do 180.000 km w sumie, ale oglądać drobnym drukiem i warunki w zależności od kilometrów dotrzeć do trzeciej year-.

Jest w benzynie, gdzie można znaleźć najtańsze modele na rynku. Ale często wspomniany Dacia Duster 1.6 115, na Peugeot 2008 Czysta Tech 1.2 82 hp'd zapłacić 14.200 euro za Fiat 500X 1.6 E-Torq 110 KM, 14.300 euro lub, bardziej kompletny wybór wśród SUV benzynowy odpowiednik, Suzuki Trasy jedno S 1.6 VVT, 15700 euro.

Diesel dwa pędniki oferowane przez Duster, zawsze z silnika 1.5 dCi również używa Nissan Juke lub Renault Captur. mają Dacia Duster 1.5 dCi 4x2 90 KM od 14,481 euro -Do tej cenie, nie znaleźć inny diesel SUV tak tanie-; i dCi 110 KM z 15,080 euro w wersji 4x2 i 4x4 17,080 euro z napędem na wszystkie koła oprócz Fiat Panda 1.3 Multijet 4x4, żaden inny samochód "równoważny" silnik wysokoprężny i napęd na wszystkie koła kosztuje mniej.

Spośród wszystkich dostępnych suwakami polecam żadnej z wersji 1.5 dCi. I pomiędzy tymi dwoma poziomami mocy dostępnej, różnica od 90 do 110 KM jest tylko 600 euro, Myślę, że dobrze wydane pieniądze ze względu na lepsze reagowanie. wykończenie Laureat i 4x2, Dacia Duster 1.5 dCi 110 KM z 16,430 euro Byłoby to mój wybór w końcu. Jeśli refinansowanie do 60 miesięcy byś zapłacić euro wjazdowych i 1.600 euro miesięcznych ratach od 347.77 z operacji Dostałam 22,953 euro więcej niż 845 ubezpieczenia na życie trzeba zapłacić obowiązkowe.

Napęd na wszystkie koła będzie kosztować dodatkowe 2000 euro. Jest to element, który ma wyboru, w zależności od zamierzonego zastosowania losy samochodowych.

Dacia Ścierka 1,5 dci 110 Laureat wystarczającej liczby

Wiesz, że Dacia jest maca nie jest wyszukany, ale za wygląd i personalizacji, Dacia Duster jest najbardziej wygląd wszystkich modeli w katalogu marki. Jeśli można "przetrwać" nie ma klimatyzacji, można uzyskać dostęp do wykończenia atmosfera, ale myślę, że warto bardziej bezpośrednio przejść do Laureata, że ​​oprócz dodając więcej opcji, Obejmuje to standardowe elementy, które mogą być niezwykle konieczności zależności od tego, kto jest umieścić kontrole: Kierownicy pionowej regulacji, siedzenie kierowcy z regulacją wysokości i elektrycznie lusterka, wraz gałki skóry koła kierownicy. Laureat otrzyma także tylny czujnik zbliżeniowy i bez aparatu lub komputera multimedialnego Ekran dotykowy i przeglądarka 7 cali za jedyne 230 euro. Wśród elementów mechanicznych, które również wyróżniać, to Stop&Zacznij lub skrzyni biegów 6 prędkość.

Dacia Duster: Dynamicznie zadowalający

spełniać minimalne Dacia, ale Logan lub Sandero i jego pochodne, mają również ewoluowała, co najlepsze. Duster jest jednak lekki dotyk ich jazdy, precyzja układu kierowniczego i poczucie opanowanie i dynamicznie jest bez wątpienia najlepsze lata Dacia. Dziś pokryte obowiązkowych norm bezpieczeństwa, takich jak kontrola stabilności, ich zachowanie jest nie tylko zupełnie normalne, ale także oferty dotyk amortyzację i szczerze niezwykła jakość bacheo, Jest to jeden z najbardziej pożądanych samochodów w przypadku korzystania z samochodu bardzo często zły stan dróg i utwardzonych dróg. Nie mogłem powiedzieć, czy Duster będzie trwać dłużej niż innym modelu rynkowego na bardzo wymagającym użycia, powiedzmy, że nawet nonszalancki, ale gwarantuję ci Kilka samochodów w swojej klasie dać to poczucie siły i znosząc brutalne traktowanie.

Krótko mówiąc, nie ma naprawdę niezwykły punkt krytyczny, ponieważ dobre zachowanie również dodać dobrą zdolność hamowania, a także podwozie bardzo szlachetny zawsze bezpieczne i przewidywalne reakcje. Tak, ich słabości należy dążyć, dla celów bezpieczeństwa, w nie jest bardzo korzystny wynik w teście EuroNCAP, i jak komfort i jakość życia na pokładzie, przy nieco podwyższonym poziomie hałasu.

Dacia Duster 1.5 dCi 110, prawdziwie zrównoważony silnik

Wśród mniej spędzają SUV na rynku nie znajdzie Duster, ale żeby wziąć swoje modele silnika: Renault Captur lub Kadjar lub Nissan Qashqai. Dacia zapowiada średnie zużycie 4,4 l / 100 km dla Ścierka 1,5 dci 110 KM, ale jest to postać, która jest o wiele bardziej zgodne z rzeczywistością niż 3,8 l / 100 km tej Rernault Kadjar silnikiem identyczne, więc mimo oficjalnego różnicy teoretycznej, zachowuje silnik 1.5 dCi, również w Duster, te same zalety, które po zamontowaniu na innych marek grupy, w tym bardzo niskie koszty użytkowania. Jedną z różnic jest to, że Duster, np skrzynia biegów sześć marsze nie ma wskazówek co "ekonomiczny"Z rozwojem zmienić tak długo jak inne modele z którą dzieli mechanikę, ale w zamian za to Duster 1.5 dCi gwarantuje większy "Użyteczność" i reagowanie w biegu, realizowane w sposób zadowalający współczynnik odpowiedzi agility bezpośrednio związanych z bezpieczeństwem. Ze względu na brak izolacji, Duster jest, jak już powiedziałem, hałaśliwy, ale gwarantuję ci Twój poziom komfortu są bardziej niż zadowalające.

Dacia Duster: dobre miejsca w trzech wymiarach

To kosztuje trochę, ma dobre osiągi, komfort i jakość zawiesin, nie spędzają dużo i nie jest wolny. A jeśli chcesz, możesz dodać napęd na wszystkie koła, a tam, gdzie nie będę robić z wielu innych SUV. Czy lukier? liveability nie tylko powyżej średniej, ale z pewnymi cechami, które czynią go wyjątkowym wśród samochodów o długości. Jeden z nich, Rozstaw kół tylnych grzejniku przekroczenie kompaktowy SUV, średnie kawiarnie i inne główne formaty: 139 cm jej są niezbędne, jeśli chcesz, aby wypełnić wszystkie miejsca. Nie brakuje dobrej wymiar pionowy lub miejsca dla więcej niż zadowalający nogach, to wszystko, pamiętaj, że w samochodzie 432 cm, w którym, nawiasem mówiąc, również pojemność niezwykłym ładunkiem 395 rzeczywistych litrów w wersjach 4x4 i powyżej 500 litrów 4x2.

Możesz być zainteresowany

Dacia Sandero, samochód kupiliśmy hiszpańskiego

Dacia Duster 1.2 TCE 125 KM, bardziej wydajny i z napędem na wszystkie koła

Porównaj niski koszt: Dacia Lodgy Dacia Logan vs