Nowa Dacia Duster 2017: tańsze i bardziej wersje

Nowa Dacia Duster 2017: tańsze i bardziej wersje

Dacia Duster lato 2017 Będzie to na zewnątrz i wewnątrz zupełnie inna. Ale nadal będzie zagrać na filozofii produktu bliżej czystego off-road niż SUV (To już produkty Renault: Captur, Kadjar i Koleos).

Na zewnątrz Dacia Duster projekt 2017 Pamiętam bieżące prace jeśli nie toques- i struktura techniczna skorzysta z nowa platforma. Spowoduje to większą przestrzeń wewnętrzną i lepszą obsługę ruchu drogowego, z mniej przechyły nadwozia i lepszej odpowiedzi na zakrętach. Podobnie jak w przypadku obecnego modelu, nie będzie wersje przodu lub 4x4. cena wywoławcza nie powinna przekraczać 11,000 / 12,000 euro.

W następnym roku, pod koniec wiosna 2018, Dacia Ścierka długość około 20 centymetrów, dorastają do 4,5 metra. Celem jest stworzenie co można nazwać "Wielki Duster" z dwoma dodatkowymi miejscami w dwóch chowanych foteli w bagażniku. Silniki odejdzie w diesel, z 115 KM i benzyna z 130.

ocena Internecie Twojego samochodu używanegoMarka Dacia "królowa" kryzysu

Dacia jest jeszcze marka flagowy kryzysu. W latach 2008 i 2015 roku marka ma więcej niż cztery produkty Sprzedaż w Hiszpanii: 9,900 do 45,200 jednostek, odpowiednio. Spektakularne.

Jak to jest rozwój sprzedaży jednego z flagowych modeli: Dacia Duster. W pierwszym roku na sprzedaż, 2010, i zachwycił 5,824 Hiszpanów. Ponieważ są one już ponad 50.000. I na całym świecie zostało sprzedanych 1,664,000 Duster. Nie zapominajmy, że jest to bardzo ważny model Renault i Dacia, dwóch marek, pod którą jest sprzedawany. Samochód, który jest produkowany w Brazylii, Kolumbii, Rumunii, Rosji i Indiach. A kameleona, który dostosowuje się do różnych rynków lokalnych; zważywszy, że z rok temu, Istnieje nawet wersja pick-up: Renault Duster Oroch.

Aby zachować Sukces Duster, Dacia pomyślał dużo. Nie może się nie udać, ponieważ jest to jeden z najważniejszych modeli konsorcjum Renault-Dacia. Więc przed latem 2017 Nadchodzi nowy model, w lipcu tego roku wprowadzi na rynek specjalną serię, aby zachęcić sprzedaży prądu i zastąpić "Miejskie Explorer" teraz na sprzedaż.